Antalya Lara atıksu arıtma tesisi örnek staj defteri

Can Avşar

Genel Yönetici
ANTALYA LARA ATIKSU ARITMA TESİSİ

Tesisin kapasitesi 31250 m3/gün’dür. Fakat arıtma tesisi şu anda debi yetersizliğinden
dolayı tam kapasite çalışamamaktadır ve bu sebeple tesisin kapasitesi 18000 m3 /gün’dür.
Antalya Merkez Güzeloba Köyü hudutlarında, Lara Turizm Yolu güneyinde TRT tesisleri
bitişiğindeki alan tesis yeri olarak belirlenmiştir. Kent merkezine 17 km mesafede yer alan
tesisi Lara Plajının 250 mt kuzeyinde bulunmaktadır.

Dosyalar

meelih

CMNet Üyesi
Ben aksaray üni. çevre müh. 2. sınıf öğrencisiyim.Sizden öğrenmek istediğim lara atıksu arıtma tesinde staj yapmak istiyorum sizce uygun mudur? Birde satj defteri örneğinde vermiş olduğunuz hurma ve lara arıtma tesisi labaratuvar sonuçları birbirleriyle bağlantılı mı yoksa iki farklı arıtma tesisinde yapılmış iki farklı deney sonuçlarımı? Şimdiden teşekkürler.

K

karmate

merhaba can bey lara da staj yapmayı önerir misniz??bu yaz işletme stajı olarak yapmayı düşünüyorum ??

@Ahsen Çadıroğlu bir şey sormak istiyorum staj defterini bilgisayar üzerinden yaptın sanırım sonra onların cıktısını alıp defterin her bir sayfasına mı yapıştırdın nasıl oldu anlamadım okula staj defterini teslim etmek zorundayız ya :kötü: