• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Arıtma çamuru yönetimi eylem planı

Ali G.

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 Ağu 2018
Konular
10
Mesajlar
77
Tepki puanı
54
Şehir
Afyonkarahisar
Firma
Alibey
Merhaba arkadaşlar;
17 Aralık 2022 tarih ve 32046 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Su Kirliliği Kontrolü Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik kapsamında Atıksu Tesislerinden Arıtma Çamuru Yönetimi Eylem Planı hazırlanması istenmektedir. konu ile ilgili bilgisi olan var mı aramızda ?
 

Cem Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
19 Ara 2009
Konular
277
Mesajlar
4,191
Çözümler
13
Tepki puanı
11,607
Şehir
Tekirdağ
Firma
Güneş Çevre Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Merhaba Ali Bey,

Konuyla ilgili Usul ve Esaslar ya da eylem planı formatı bekleyişindeyiz. Ya GEKAP'daki gibi bir usul esas dosyası gelir, ya da EAYP formatı gibi bir format gelir diye düşünüyoruz. ÇMNet üzerinden gerekli paylaşımları yapmak için biz de resmi açıklama bekliyoruz.
 

Burcu B.

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
6 Haz 2017
Konular
0
Mesajlar
49
Tepki puanı
31
Şehir
Bursa
Firma
Özel Sektör
Merhaba,

Bu plan Ön Arıtması olan firmalar için de geçerli midir? Yönetmeliğe bakmıştım ama dikkatimi çekmemişti.
 
Üst