Atık ambalaj sistemi revizyonu hk.

Tolga Polat

Kayıtlı Kullanıcı
Atık ambalaj sistemi atikambalaj.csb.gov.tr/ adresinde yenilenmiş bir şekilde açılmıştır. Eski sistem iptal edilmiştir. Hayırlı olması temennisiyle...

Evrem Yeşil

Kayıtlı Kullanıcı
bende bilemedim yeni konu açtım:(

neyse biraz karışık gibi geldi ama bakalım inceliyorum şu an

düzenle butonu gözükmüyor değil mi?

Meryem Öztürk

Kayıtlı Kullanıcı
"Lisanslı işletmeler ise il müdürlüğünden online.cevre.gov.tr adresinden “ambalaj bilgi sistemi” nin açılmasını talep ederek online.cevre.gov.tr adresi için kullandıkları kod ve şifreleriyle programa erişim sağlayabileceklerdir." bu kısmın nasıl olacağını bilen varsa yardım etsin. Ben sisteme baktım ama tam olarak anlamadım "firma kayıt güncelleme" mi yapmam gerekiyor?

Evrem Yeşil

Kayıtlı Kullanıcı
@M_Gungor EVET. online çevreye giriş yaptım hiç ambalaj bilgi sistemi d,iye bir şey görmedim ki dilekçe ile müraacat edim. bu linkte direk açıldı.

Meryem Öztürk

Kayıtlı Kullanıcı
il müdürlüğü ile konuştum yılbaşına kadar sistemin kapandığını, kendilerinin yeni bir yazı yazdıklarını nasıl ve hangi süreçlerden geçeceğimizi anlatan bir yazı yazıyorlarmış ve bütün lisanslı firmalara dağıtımını yapacaklarımış

Meryem Öztürk

Kayıtlı Kullanıcı
herkesinki yarım kaldı. Ben gdtden onay bekliyordum bildirim yapmak için ama o da kaldı. Sadece il müdürlüğünden gelecek yazıyı bekleyin diyorlar.