• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık Yağ

Canan Erkan

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar, yere dökülen atık yağları emen bir malzeme varmış bez gibi bunu kullanan ve nerden bulabileceğimi bilen var mı?

Absorbant madde ya da emici sosis diye de arayabilirsin. Talaş kullanımı yasaklandı diye biliyorum ama belki bizim şirket politikamız gereği olabilir. Firma konusunda isterseniz ilk fırsatta yazabilirim (tabi reklam olmazsa)

firmada oluşan atık madeni yağları (jeneratör ve diğer makine bakım yağları) geri dönüşüm firmalarına vermemiz gerekiyor,
yalnız analiz yaptırmamız gerek, bu konuda hizmet veren firmaları paylaşabilirmisiniz arkadaşlar,
istanbul/beylikdüzü civarındayız,

iyi çalışmalar,

@Bekir38
Çevre Endüstriyel Analiz Laboratuvarı
0212 321 09 00 dahili: 213
Kağıthane

Ben sürekli çalışıyorum bu firma ile gelip kapından alıyorlar numuneyi arkadaşım. Ara Elçin Hanım ile görüş yardımcı olacaktır.

Sanada iyi çalışmalar.

emici olarak kullandığımız talaş kalktımı gemi sokumde calısıyorum ve gelen denetlemecı talaş yururlukten kalktı dedı ben de bununla alakalı ınternette birsey bulamadım sıze sormak ıstedim . emici pedler ve emici sosisimiz mevcut bunlar yeterli oldugu içinmi kaldırın dedı yok sa bertarafı artık zor dıyemı kalktı cevap verirseniz cok sevınırım.