Atıksu tesis sorumlusu hk.

f-atli

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ÇUKUROAVA ÜNİVERSİTESİ
Merhaba arkadaşlar arıtma tesisi sorumlusu d tipi endüstriyel ve evsel olmak üzere iki tip eğitimi de almaktayım.Sınavlara çalışma konusunda önerilerinize açığım nasıl çalışmalıyım modüllerde ki dökümanlar yeterli mi ? (Ve d tipi olarak hangi tesislere bakabiliyoruz ?)
teşekkür ederim şimdiden.

ozturk20

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Su ve Kanalizasyon İdaresi
f-atliMerhabalar, dokümanlar yeterlidir. başka kaynağa ihtiyacınız yoktur. nüfusu 2000 altında kalan arıtma tesisleri ile doğal atıksu arıtma tesislerini işletebilmektedir. endüstriyel kısımda da sadece fiziksel arıtma yapan münferit tesisleri işletebilir. Daha ayrıntılı öğrenmek istiyorsanız da atıksu arıtma tesislerinde çalışan teknik personellere ilişkin tebliğinden içeriklerine bakabilirsiniz.

Aysunderya6127

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Meseç insaat
Merhaba bilgisayarıma virüs girdi ve eğitim PDF leri gitti. Hafta sonu sınavım var c sınıfıyım. Eğitim dökümanları elinde olanlar yardımcı olabilir mi

melekserdaroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba AAT tesis sorumlusu sınavı eğitim aldığımız akademi.csb.gov.tr üzerinden mi yapılacak? Belirtilen saatte e-devlet şifresi ile buradan mı sınava katılıyoruz? Teşekkür ederim şimdiden.

Şafak Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.yesildanisman.com
Firma
YEŞİL DANIŞMAN