• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ayşe filibeli-Arıtma çamurlarının işlenmesi

Can Avşar

Antalya İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
ARÜV ÇEVRE MÜH. A.Ş.
Ayşe filibeli-Arıtma çamurlarının işlenmesi

Kitabın tamamını vermemiz etik değil fakat ilgili birkaç bölümünü isteyenlere verebilirim..

tşk ederim ;) bundan keyif alıyorum ben.. umarım faydalı oluyoruzdur...

@chemicalboy

Evet askerde, ancak türkçe kitap paylaşımı forum sitemizde etik kuralları gereği yasaktır Fatih bey.

Bu kitaba acilen ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

----------------------------------------------------------------
Forumumuzda e-mail adresi paylaşımı yasaktır. Paylaşımlar mailinize gelecekse forum neden var ki. Ayrıca lütfen kimse Türkçe kitap paylaşımı yapmasın. Maksimum 20-30 TL olan bir kitabı wareze düşürürsek bu faydalı kitapların devamı gelmez. -Fatih Özcan

Merhaba, kitabı bulamıyorum yayınevinde yok mail atıyorum mail de gitmiyor. Yardımcı olabilecek olan var mı?
nerede bulabilirm? Acilen yazarsanız cok sevinirim..

kitabı ancak dokuz eylül üniversitesi kütüphanesinden edinebiliyorsunuz. orda bağlantınız var ise satın almakta sorun yok 7 tl gibi bi ücreti var ama deü kütüphanesi harici yayınevlerinde yada kitapçılarda yok.

Ayşe Filibeli ve Hikmet Toprak ın kitaplarını neredeyse her üniversitenin çevre mühendisliği bölüm kütüphanesinde bulabilirsiniz. Bu kitaplar olmazsa çevre mühendisliğide olmaz.

@Orhan Kaan Türk

Teşekkür ederim ben de kütüphaneden bulmuştum zaten ama ben ömür boyu benim olacak kitap arıyordum:) sağolun..

@Yagmur

Çok teşekkürler yardımınız için..

@Yagmur

çoook teşekkürler yardımınız için..

kitabı dokuz eylül yayınlarına sordum ve bitti yanıtını aldım. Bu kitabı edinmek istiyorum elinde fazla olan varsa satın alabilirim.

Arkadaşlar kitabın orjinalini bulabilen varmı? Piyasa da bulunmuyor. Pc ortamında elimde mevcut ama yayımı ve paylaşımı uygun değil..

Günaydınlar;Bahsettiğiniz kitabın mevcudu yok,fakat sanırım bu dökümanlar size yardımcı olabilir.İyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• Arıt.Çam.Gen.Özel.İşl.ve Ber.Yön(A.Filibeli).doc
    7.7 MB · Görüntüleme: 365
  • Aktif Çam. Sür.Tas(H.Toprak).doc
    1.4 MB · Görüntüleme: 222
  • aa Çam.Kur-Berf-Alt Kul(A.Ayol).pdf
    7.2 MB · Görüntüleme: 303
  • Aktif Çam. Sür.Tas(H.Toprak).doc
    1.4 MB · Görüntüleme: 193
@Can Avşar İstenilen bölümün paylaşılabileceğinden bahsetmişsiniz.Bana kitabın 3. bölümü olan oluşan arıtma çamuru miktarının hesabı lazım .Paylaşabilmeniz mümkün mü acaba

merhabalar ben bu kitabın 113-115 sayfaları sunum için acil lazım. kitabi kütüphaneden bulamadım sanırım birileri almış. yardımcı olursanız sevinirim.