• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Beton geri dönüşüm tesisi

Gamzeee

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
26 Nisan 2023
Şehir
Isparta
Firma
YFT
Merhaba,

Hafriyat atıklarının depolanması(beton) ve geri dönüşümü hakkında bir çalışma hazırlamayı planlıyorum ancak araştırmalarımda yönetmelikler ile ilgili çok fazla değişiklik olduğunu fark ettim. Konu hakkında destek olabilir misiniz?
 
çevre mühendislerinin kaderi hocam sürekli değişen yönetmelikler nasıl bir çalışmaya yapmayı düşünüyorsun biraz daha detay verebilirsen daha iyi cevaplar alabilirsin
 
İnşaat ve Yıkım atıklarını toplayıp beton ve demir için hem depolama hem de geri dönüşüm tesisi kurmaya yönelik bir çalışma olacak. Örneğin; yıkılan beton direk yıkıntılarının depolanması ve geri dönüşümüne yönelik olabilir. Tehlikesiz atıklara dahil gözüküyor aslında ancak geri dönüşüm kısmı ile ilgili net bir karar bulamıyorum.
 
Üst