• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bim-revi̇t ve çevre projeleri̇

GÖKÇE BAŞ

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
12 Mart 2022
Şehir
İzmir
Firma
UKHOTECH
Herkese merhaba,

Arıtma sektörü, koku giderim ve biyogaz desülfürizasyonu projelerinde şantiye, ofis ve uygulama deneyimlerimden sonra en iyi proje yönetimini en iyi teknoloji kullanımıyla gerçekleştirebileceğimi düşünerek BIM alanında proje uygulamaları üzerinde çalışmalar yürüten bir çevre mühendisiyim.

Dünyada firmaların 2D Proje uygulamlarından 6D proje uygulamalarına geçtiği bu süreçte Çevre Mühendisliğini ve sektörümüzü bir adım ileriye taşımak adına Proje Yönetiminde İnovasyona ilişkin hizmet veriyorum.

Bu alanda çalışan arkadaşlarımız var mıdır? Konu hakkında bilgi sahibi olan kaç kişiyiz bilmek istiyorum.

Okuduğunuz için teşekkürler ilgileniyorsanız cevap rica ediyorum.
 
Son düzenleme:
Üst