#Biz Birlikte Güçlüyüz #Birlikte Güzeliz

Olgaç Sürmelihindi

Çevre ve İnşaat Mühendisi
Yönetim Grubu
Web sitesi
www.linkedin.com
Firma
ÇİMKO ÇİMENTO VE BETON SAN. TİC. A.Ş.
05.05.2019 tarihinde Çorlu Çevre Mühendisleri Buluşması -
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız. Giriş yap veya üye ol.

18.05.2019 tarihinde Kocaeli Çevre Mühendisleri Buluşması --

26.05.2019 tarihinde Adana Çevre Mühendisleri Buluşması-

Merhaba sevgili arkadaşlar,
"Biz Birlikte Güçlüyüz, Biz Birlikte Güzeliz" sloganıyla başlatılan Çevre Mühendisleri buluşmalarının ilki 05.05.2019 tarihinde Çorlu'da Cem Yılmaz ve Dilek Kölemen arkadaşlarımızın düzenlemesiyle başlamıştır. Daha sonra 18.05.2019 tarihinde Kocaeli'nde ikincisi gerçekleştirilen buluşmaları Nurbanu Sümer, Fatih Koçak ve Gülay Kudret Birdal arkadaşlarımız düzenlemiştir. Üçüncü buluşma ise 26.05.2019 tarihinde Adana'da Ferhat Elçi tarafından düzenlenerek gerçekleştirilmiştir. Bu buluşmalar sayesinde hem birbirimizi tanıma fırsatı buluyoruz hem de meslekle ilgili projeler, görüşler belirtilerek fikir alışverişinde bulunuyoruz. Unutmamak gerekir ki mesleğimiz gerçekten çok güzel ve birlikte hareket ederek daha da iyi yerlere getireceğiz. Ben ve sen olarak hareket ettiğimiz sürece mesleğimiz ve bizler bir yere varamayız. Biz olarak hareket edersek güçlü bir yapı elde ederiz. Mesleğimizde birlikte hareket etmenin yanı sıra saygı ve sevgi çerçevesinde birbirimizi kırmadan, anlayışlı ve sabırlı şekilde çalışarak daha iyi yerlere geliriz. Çevre Mühendisliği elbette önemli ama bu mesleği var eden güzel kişiler, iyi kalpli insanların varlığıdır. Her daim meslek adına güzel çalışmalar ve projeler yaparak daha da ilerilere taşıyacağız. Çünkü BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ VE BİRLİKTE GÜZELİZ. Çok yakın zamanda İstanbul,Ankara, Bursa,Gaziantep ve daha bir çok şehrimizde buluşmalar olacaktır. Bu buluşmalar sayesinde daha da güçlü olacağız ve birbirimizi yakından tanıma fırsatı bulacağız. Saygıdeğer Çevre Mühendisleri Arkadaşlarım hepiniz iyi ki varsınız. İyi geceler.

Ekli dosyalar

Gülin Ç.

Yönetim Grubu
Firma
Atık Yönetimi
30 Haziran Pazar Gününe Kahvaltı Programı yapmayın arkadaşlar , herkesi Bursa ' ya bekliyoruz :) , Bayram sonrası detayları paylaşacağım , beklemede kalın :D #BirlikteGüçlüyüz#BirlikteGüzeliz

Son düzenleme:

Fatih Koçak

Etkinlik Grup Lideri
Etkinlik Grubu
Web sitesi
www.cevremuhendisleri.net
Firma
Mutlular Çevre Ve Sistem Danışmanlığı
Herkese Günaydın,

Olgaç hocamın söylediklerine ek olarak, bu platformda birçok kişi gerek bilgilerden gerekse sosyal kısmından yararlanarak bir şekilde içinde bulunuyor. Ben dahil bildiğim birçok arkadaşım veya meslektaşım bu mecradan şimdiki işlerini bulmuş insanlardır. Dolayısıyla Çevre mühendisleri ve Çevre Mühendisleri öğrencileri olarak birlik ve beraberliğin devam ettirilmesi , birlikte olan güzelliğimiz ve güçlülüğümüz daim olması en önemli dileğimizdir.
Umarım birlik ve beraberliğimiz zarar görmez ve sürekli olur.
Bu platform için daha farkedememiş veya kullanamamış çok meslektaşımız var. Özellikle öğrenci arkadaşlarımızın çok daha fazla uğraması onların yararına olacaktır.
Yukarıda incelediğiniz etkinliklerimiz devam edecek ve daha çok birlikte zaman geçirip daha çok projeler konuşup daha çok arkadaş edinip mesleğimizi olabildiğince ilerletecektir.

Merve İnan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
-
Çok güzel etkinlikler olmuş darısı Ankara için diyelim:)

Fatih Koçak

Etkinlik Grup Lideri
Etkinlik Grubu
Web sitesi
Firma
Ankara için de etkinliğimiz bayramdan sonra planlıyor. Bu konu ile ilgili @Melih Coşar ve @Murat Çelebi çalışma yapcaklar. Artık size sadece katılması kalıyor :)

Gökalp Minik

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Doğuş İnşaat / Konya Mavi Tünel İçme Suyu Arıtma Tesisi
Kıskanmadım değil doğrusu :) Adanayı kaçırmak istemezdim

KS
Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi

Yönetim Grubu
Web sitesi
www.linkedin.com
Firma
22.06.2019 tarihinde Ankara Çevre Mühendisleri Buluşması-
#BirlikteGüzeliz

"Biz Birlikte Güçlüyüz, Biz Birlikte Güzeliz" sloganıyla başlatılan Çevre Mühendisleri buluşmalarının ilki 05.05.2019 tarihinde Çorlu'da Cem Yılmaz ve Dilek Kölemen arkadaşlarımızın düzenlemesiyle başlamıştır. Daha sonra 18.05.2019 tarihinde Kocaeli'nde ikincisi gerçekleştirilen buluşmaları Nurbanu Sümer, Fatih Koçak ve Gülay Kudret Birdal arkadaşlarımız düzenlemiştir. Üçüncü buluşma ise 26.05.2019 tarihinde Adana'da Ferhat Elçi tarafından düzenlenmiştir. Dördüncü buluşma ise 22.06.2019 tarihinde Ankara'da Melih Türkay Çoşar tarafından düzenlenmiştir. Bu buluşmalar sayesinde hem birbirimizi tanıma fırsatı buluyoruz hem de meslekle ilgili projeler, görüşler belirtilerek fikir alışverişinde bulunuyoruz. Unutmamak gerekir ki mesleğimiz gerçekten çok güzel ve birlikte hareket ederek daha da iyi yerlere getireceğiz. Ben ve sen olarak hareket ettiğimiz sürece mesleğimiz ve bizler bir yere varamayız. Biz olarak hareket edersek güçlü bir yapı elde ederiz. Mesleğimizde birlikte hareket etmenin yanı sıra saygı ve sevgi çerçevesinde birbirimizi kırmadan, anlayışlı ve sabırlı şekilde çalışarak daha iyi yerlere geliriz. Çevre Mühendisliği elbette önemli ama bu mesleği var eden güzel kişiler, iyi kalpli insanların varlığıdır. Her daim meslek adına güzel çalışmalar ve projeler yaparak daha da ilerilere taşıyacağız. Çünkü BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ VE BİRLİKTE GÜZELİZ. Çok yakın zamanda İstanbul, Bursa,Gaziantep ve daha bir çok şehrimizde buluşmalar olacaktır. Bu buluşmalar sayesinde daha da güçlü olacağız ve birbirimizi yakından tanıma fırsatı bulacağız. Saygıdeğer Çevre Mühendisleri Arkadaşlarım hepiniz iyi ki varsınız. Biz Birlikte Güçlüyüz, Biz Birlikte Güzeliz.

Ekli dosyayı görüntüle ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ANKARA BULUŞMASI.mp4

Ekli dosyalar

Tuncer-gözde

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
moroğlu geri dönüşüm
Elbetteki bu buluşmalar güzel anlamlı katkısı olan herkese canı gönülden teşekkür ederim. Ama diyorum ki acaba bu buluşmaları çevre mühendislerin en büyük sıkıntısı olan atamaları gündeme getirerek değerlendirsek daha da faydalı olur zannımca mesela ankara buluşmasında topluca meclise bir ziyarette bulunulsaydı meclis kapısında yasal şartlar çerçevesinde küçük bir etkinlik düzenleseydi sesimizi duyurma açışında iyi olurdu kanatindeyim. Lütfen sözlerim yanlış anlaşılmasın kimseyi eleştirmek maksadıyla yazmadım bunları sadece kendi fikrimi beyan etmek istedim. Herkese iyi çalışmalar.

Fatih Koçak

Etkinlik Grup Lideri
Etkinlik Grubu
Web sitesi
Firma
Günaydın Herkese ,

Ankara buluşması için organize eden @Melih Coşar ve çoğu kısmında yardımcı olarak büyük katkıda bulunan @Olgaç Sürmelihindi arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.
Her buluşmamız ayrı güzellikte ve ayrı keyifte geçiyor. Sıra sıra düzenledikçe katılım oranımız artıp ağımızı genişletiyoruz.
Çok keyifli ve çok güzel bir buluşmaydı. Çok güzel insanlarla tanışma fırsatım oldu.
Şahsım adına katılan ve organizasyonu düzenleyen herkese çok teşekkürler ...

Diğer buluşmalarda görüşmek üzere :)

Olgaç Sürmelihindi

Yönetim Grubu
Web sitesi
www.linkedin.com
Firma
@Fatih Koçak Güzel yürekli kardeşim, düşüncelerin için çok teşekkür ederim. Bu buluşmayı hep beraber düzenledik ve başta @Melih Coşar kardeşimiz olmak üzere herkes elinden gelenin en iyisini yaptı. Gelen ve gelmek isteyip gelemeyen bütün arkadaşlarımızın ayağına ve yüreğine sağlık. :)
Bu arada baklava getirmedim diye linç edilecektim son anda kurtuldum.

Önceki cevapları görüntüle…
KS
Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi

Yönetim Grubu
Web sitesi
www.linkedin.com
Firma
30.06.2019 tarihinde Bursa Çevre Mühendisleri Buluşması-
#BirlikteGüzeliz

"Biz Birlikte Güçlüyüz, Biz Birlikte Güzeliz" sloganıyla başlatılan Çevre Mühendisleri buluşmalarının ilki 05.05.2019 tarihinde Çorlu'da Cem Yılmaz ve Dilek Kölemen arkadaşlarımızın düzenlemesiyle başlamıştır. Daha sonra 18.05.2019 tarihinde Kocaeli'nde ikincisi gerçekleştirilen buluşmaları Nurbanu Sümer, Fatih Koçak ve Gülay Kudret Birdal arkadaşlarımız düzenlemiştir. Üçüncü buluşma ise 26.05.2019 tarihinde Adana'da Ferhat Elçi tarafından düzenlenmiştir. Dördüncü buluşma ise 22.06.2019 tarihinde Ankara'da Melih Türkay Çoşar tarafından düzenlenmiştir.Beşinci buluşma ise 30.06.2019 tarihinde Bursa'da Gülin Çağlayan tarafından düzenlenmiştir. Bu buluşmalar sayesinde hem birbirimizi tanıma fırsatı buluyoruz hem de meslekle ilgili projeler, görüşler belirtilerek fikir alışverişinde bulunuyoruz. Unutmamak gerekir ki mesleğimiz gerçekten çok güzel ve birlikte hareket ederek daha da iyi yerlere getireceğiz. Ben ve sen olarak hareket ettiğimiz sürece mesleğimiz ve bizler bir yere varamayız. Biz olarak hareket edersek güçlü bir yapı elde ederiz. Mesleğimizde birlikte hareket etmenin yanı sıra saygı ve sevgi çerçevesinde birbirimizi kırmadan, anlayışlı ve sabırlı şekilde çalışarak daha iyi yerlere geliriz. Çevre Mühendisliği elbette önemli ama bu mesleği var eden güzel kişiler, iyi kalpli insanların varlığıdır. Her daim meslek adına güzel çalışmalar ve projeler yaparak daha da ilerilere taşıyacağız. Çünkü BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ VE BİRLİKTE GÜZELİZ. Çok yakın zamanda İstanbul, Bursa,Gaziantep ve daha bir çok şehrimizde buluşmalar olacaktır. Bu buluşmalar sayesinde daha da güçlü olacağız ve birbirimizi yakından tanıma fırsatı bulacağız. Saygıdeğer Çevre Mühendisleri Arkadaşlarım hepiniz iyi ki varsınız. Biz Birlikte Güçlüyüz, Biz Birlikte Güzeliz. Güzel insanlar hayatımızın her alanında var olması dileğiyle...23231232322323323234232352323623237

KS
Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi

Yönetim Grubu
Web sitesi
www.linkedin.com
Firma
20.07.2019 tarihinde Gaziantep Çevre Mühendisleri Buluşması-#BirlikteGüçlüyüz#BirlikteGüzeliz

"Biz Birlikte Güçlüyüz, Biz Birlikte Güzeliz" sloganıyla başlatılan Çevre Mühendisleri buluşmalarının ilki 05.05.2019 tarihinde Çorlu'da Cem Yılmaz ve Dilek Kölemen arkadaşlarımızın düzenlemesiyle başlamıştır. Daha sonra 18.05.2019 tarihinde Kocaeli'nde ikincisi gerçekleştirilen buluşmaları Nurbanu Sümer, Fatih Koçak ve Gülay Kudret Birdal arkadaşlarımız düzenlemiştir. Üçüncü buluşma ise 26.05.2019 tarihinde Adana'da Ferhat Elçi tarafından düzenlenmiştir. Dördüncü buluşma ise 22.06.2019 tarihinde Ankara'da Melih Türkay Çoşar tarafından düzenlenmiştir.Beşinci buluşma ise 30.06.2019 tarihinde Bursa'da Gülin Çağlayan tarafından düzenlenmiştir. 6. buluşma ise 20.07.2019 tarihinde Gaziantep'te Ferhat Elçi tarafından düzenlenmiştir. Bu buluşmalar sayesinde hem birbirimizi tanıma fırsatı buluyoruz hem de meslekle ilgili projeler, görüşler belirtilerek fikir alışverişinde bulunuyoruz. Unutmamak gerekir ki mesleğimiz gerçekten çok güzel ve birlikte hareket ederek daha da iyi yerlere getireceğiz.Ben ve sen olarak hareket ettiğimiz sürece mesleğimiz ve bizler bir yere varamayız.BİZ olarak hareket edersek güçlü bir yapı elde ederiz.Mesleğimizde birlikte hareket etmenin yanı sıra saygı ve sevgi çerçevesinde birbirimizi kırmadan, anlayışlı ve sabırlı şekilde çalışarak daha iyi yerlere geliriz. Çevre Mühendisliği elbette önemli ama bu mesleği var eden güzel kişiler, iyi kalpli insanların varlığıdır. Her daim meslek adına güzel çalışmalar ve projeler yaparak daha da ilerilere taşıyacağız. Çünkü BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ VE BİRLİKTE GÜZELİZ. Çok yakın zamanda İzmir,İstanbul,Eskişehir ve daha bir çok şehrimizde buluşmalar olacaktır. Bu buluşmalar sayesinde daha da güçlü olacağız ve birbirimizi yakından tanıma fırsatı bulacağız. Saygıdeğer Çevre Mühendisleri Arkadaşlarım hepiniz iyi ki varsınız. Biz Birlikte Güçlüyüz, Biz Birlikte Güzeliz
2335823359233602336123362233632336423365

deryanil

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
....
hepiniz çok güzelsiniz. Ankara buluşmasına katılabilmeyi çok isterdim ama 2 tane minnak olduğu için katılamamıştım. inşallah başka sefere.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hepiniz çok güzelsiniz. Ankara buluşmasına katılabilmeyi çok isterdim ama 2 tane minnak olduğu için katılamamıştım. inşallah başka sefere.

KS
Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi

Yönetim Grubu
Web sitesi
www.linkedin.com
Firma
27.07.2019 tarihinde İzmir Çevre Mühendisleri Buluşması-#BirlikteGüçlüyüz#BirlikteGüzeliz

"Biz Birlikte Güçlüyüz, Biz Birlikte Güzeliz" sloganıyla başlatılan Çevre Mühendisleri buluşmalarının ilki 05.05.2019 tarihinde Çorlu'da Cem Yılmaz ve Dilek Kölemen arkadaşlarımızın düzenlemesiyle başlamıştır. Daha sonra 18.05.2019 tarihinde Kocaeli'nde ikincisi gerçekleştirilen buluşmaları Nurbanu Sümer, Fatih Koçak ve Gülay Kudret Birdal arkadaşlarımız düzenlemiştir. Üçüncü buluşma ise 26.05.2019 tarihinde Adana'da Ferhat Elçi tarafından düzenlenmiştir. Dördüncü buluşma ise 22.06.2019 tarihinde Ankara'da Melih Türkay Çoşar tarafından düzenlenmiştir.Beşinci buluşma ise 30.06.2019 tarihinde Bursa'da Gülin Çağlayan tarafından düzenlenmiştir. Altıncı buluşma ise 20.07.2019 tarihinde Gaziantep'te Ferhat Elçi tarafından düzenlenmiştir. Yedinci buluşma ise 27.07.2019 tarihinde İzmir'de Büşra Mülayim tarafından düzenlenmiştir.Bu buluşmalar sayesinde hem birbirimizi tanıma fırsatı buluyoruz hem de meslekle ilgili projeler, görüşler belirtilerek fikir alışverişinde bulunuyoruz. Ayrıca İzmir ÇMO Şube Başkanı Helil Hanım'ın katılımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. Sorularımıza içtenlikle cevap verdi ve bizlere değer verdiğini hissettirdi.Bizler iyi ki Helil Hanım'ı tanımışız. Bizce örnek bir davranışa imza atmıştır ve diğer Şube Başkanlarınında bu örnek davranışta bulunması gerekmektedir. Unutmamak gerekir ki mesleğimiz gerçekten çok güzel ve birlikte hareket ederek daha da iyi yerlere getireceğiz. Ben ve sen olarak hareket ettiğimiz sürece mesleğimiz ve bizler bir yere varamayız.BİZ olarak hareket edersek güçlü bir yapı elde ederiz.Mesleğimizde birlikte hareket etmenin yanı sıra saygı ve sevgi çerçevesinde birbirimizi kırmadan, anlayışlı ve sabırlı şekilde çalışarak daha iyi yerlere geliriz. Çevre Mühendisliği elbette önemli ama bu mesleği var eden güzel kişiler, iyi kalpli insanların varlığıdır. Her daim meslek adına güzel çalışmalar ve projeler yaparak daha da ilerilere taşıyacağız. Çünkü BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ VE BİRLİKTE GÜZELİZ. Çok yakın zamanda İstanbul,Eskişehir ve daha bir çok şehrimizde buluşmalar olacaktır. Bu buluşmalar sayesinde daha da güçlü olacağız ve birbirimizi yakından tanıma fırsatı bulacağız. Tekrardan buluşmayı düzenleyen Büşra Mülayim arkadaşımıza, İzmir ve diğer şehirlerden gelen arkadaşlarımıza ve Helil Hanım'a tekrardan çok çok teşekkür ederiz. Saygıdeğer Çevre Mühendisleri Arkadaşlarım hepiniz iyi ki varsınız. Biz Birlikte Güçlüyüz, Biz Birlikte Güzeliz.

Ekli dosyalar

KS
Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi

Yönetim Grubu
Web sitesi
www.linkedin.com
Firma
"Biz Birlikte Güçlüyüz, Biz Birlikte Güzeliz" sloganıyla başlatılan Çevre Mühendisleri buluşmalarının ilki 05.05.2019 tarihinde Çorlu'da Cem Yılmaz ve Dilek Kölemen arkadaşlarımızın düzenlemesiyle başlamıştır. Daha sonra 18.05.2019 tarihinde Kocaeli'nde ikincisi gerçekleştirilen buluşmaları Nurbanu Sümer, Fatih Koçak ve Gülay Kudret Birdal arkadaşlarımız düzenlemiştir. Üçüncü buluşma ise 26.05.2019 tarihinde Adana'da Ferhat Elçi tarafından düzenlenmiştir. Dördüncü buluşma ise 22.06.2019 tarihinde Ankara'da Melih Türkay Çoşar tarafından düzenlenmiştir.Beşinci buluşma ise 30.06.2019 tarihinde Bursa'da Gülin Çağlayan tarafından düzenlenmiştir. Altıncı buluşma ise 20.07.2019 tarihinde Gaziantep'te Ferhat Elçi tarafından düzenlenmiştir. Yedinci buluşma ise 27.07.2019 tarihinde İzmir'de Büşra Mülayim tarafından düzenlenmiştir. Sekizinci buluşma ise 15.09.2019 tarihinde İstanbul'da Fatih Koçak tarafından düzenlenmiştir. Bu buluşmalar sayesinde hem birbirimizi tanıma fırsatı buluyoruz hem de meslekle ilgili projeler, görüşler belirtilerek fikir alışverişinde bulunuyoruz. Unutmamak gerekir ki mesleğimiz gerçekten çok güzel ve birlikte hareket ederek daha da iyi yerlere getireceğiz. Ben ve sen olarak hareket ettiğimiz sürece mesleğimiz ve bizler bir yere varamayız.BİZ olarak hareket edersek güçlü bir yapı elde ederiz.Mesleğimizde birlikte hareket etmenin yanı sıra saygı ve sevgi çerçevesinde birbirimizi kırmadan, anlayışlı ve sabırlı şekilde çalışarak daha iyi yerlere geliriz. Çevre Mühendisliği elbette önemli ama bu mesleği var eden güzel kişiler, iyi kalpli insanların varlığıdır. Her daim meslek adına güzel çalışmalar ve projeler yaparak daha da ilerilere taşıyacağız. Çünkü BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ VE BİRLİKTE GÜZELİZ. Çok yakın zamanda İstanbul,Eskişehir ve daha bir çok şehrimizde buluşmalar olacaktır. Bu buluşmalar sayesinde daha da güçlü olacağız ve birbirimizi yakından tanıma fırsatı bulacağız. Bilgi paylaştıkça güzeldir ve bu platformda güzel insanların varlığının artması dileğiyle... Bir sonra ki buluşma 21.09.2019 tarihinde Eskişehir'de ve 29.09.2019 tarihinde Mersin'de olacaktır. Tekrardan buluşmayı düzenleyen Fatih Koçak arkadaşımıza ve diğer şehirlerden gelen arkadaşlarımıza çok çok teşekkür ederiz. Saygıdeğer Çevre Mühendisleri Arkadaşlarım hepiniz iyi ki varsınız. Biz Birlikte Güçlüyüz, Biz Birlikte Güzeliz.

Ekli dosyalar

Bursa_Çevre_İSG

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
muhendislik
=) şurdaki yardımlaşma ve dayanışma hiç bir yerde yok şu ekip odayı yönetse canı gönulden desteklerım

Cem Yılmaz

Mevzuat Grup Lideri
Mevzuat Grubu
Web sitesi
www.cemgineer.com
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK
20 Yıl sonra aday olurum:
Gelen oy: 3 :(

Önceki cevapları görüntüle…