• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Büyük yakma tesisleri raporlamaları

Esma ACAR

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
27 Haz 2016
Konular
5
Mesajlar
12
Tepki puanı
1
Şehir
Afyonkarahisar
Firma
Birlik çevre ve mühendislik
Büyük Yakma Tesisleri Raporlamaları nasıl yapıldığına dair bilgisi olan var mı ?
 
Eçsb de Büyük Yakma Tesisleri bilgi sistemi uygulaması üzerinden yapılıyor. 50 mw ve üstü ısıl gücü olan yakma tesislerinizi kayıt ediyorsunuz bir çok bilgi istemekte sistem. Daha sonra her yılın ölçüm değerlerini 31 Marta kadar sisteme girmeniz gerekiyor.
 
Sistemi girip yakma tesisleri listesine tıklayın aşağıdaki resimde ki gibi tesislerin listesi gelecek. Oradan yıllık verilere girip yeni kayıt diyeceksiniz 2022 verilerini gireceksiniz.


byt.png
 
anladım çok teşekkür ederim. Bu arada Bunun bir kılavuzu eğitimi var mı?
 
Eğitimi yok bildiğim kadarıyla zaten çok eğitim gerektiren bişey değil sadece sizden yakma tesisi bilgilerinizi kayıt etmenizi istiyor o kadar.
 
Üst