Çevre görevlisi belgesi

gokhan216005

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Üniversite
Merhabalar. Çevre görevlisi belgesi son başvuru tarihi 11.03 imiş ve dolayısıyla başvuru yapamadım. Fakat çevre mühendisleri için başvuru tarihi yok her zaman yapabilir dedi birkaç arkadaş. Bu bilgi doğru mudur? Teşekkürler

Olgaç Sürmelihindi

Çevre ve İnşaat Mühendisi
Yönetim Grubu
Web Sitesi
www.linkedin.com
Firma
Aktif İş Arayışında

gokhan216005

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Üniversite
Başvuru kısmına vesikalık fotoğraf ve pdf halinde diplomayı ekliyorum. E imza ile gönder diyorum ama ekran dakikalarca öylece kalıyor. Mehmet Gürsoy'a mail attım "güvenlik duvarı olduğu için onay verilmiyor" dedi başka bilgisayardan denedim yine olmadı. İzinleri açmama rağmen yine de başvuruyu yapamadım. 1 aydır uğraşıyorum ve sorunu hala anlayamadın

Gürkan Güslü

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Azizler Metal Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
Başka bilgisayarda da deneseniz ilk defa işlem yapıyor gibi e- imza sürücüleri gerekli izinlerin hepsini yapmanız gerekli. 11.03.2020 tarihi diğer meslek gruplarında eğitim alarak çevre görevlisi belgesi alacak kişiler için geçerli olup çevre mühendisleri için başvuru tarihi gibi bir kısıtlama bulunmamakta. İlk defa alacağınız için normal ücreti yatırmanız gerekli. Dosya boyutlarınızı kontrol edin boyutlarıda büyük olabilir.