Çevre görevlisi hakkında

Özlem Kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Biyom Çevre Danışmanlık
@Cem Yılmaz bey, çok teşekkür ederim cevabınız için. Çevre mühendisi olarak çalışılan firmada çevre görevlisi belgesini kullanmasak bile mi?

Cem Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.cemgineer.com
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK
Özlem KılıçEvet, Çevre Danışmanlık Firmalarında çalışanlar için "KISMİ ÇALIŞMA" gibi bir durum söz konusu değildir. Hatta siz çevre danışmanlık firmasında çalışırken İş Güvenliği Uzmanlığı bile yapamazsınız (kendi baktığınız firmalar dahil). Konuyla ilgili olarak Çevre Yönetim Hizmetleri Yeterlik Belgesi (Çevre Görevlisi Belgesi) alırken imzaladığınız taahhütnamede tam zamanlı başka bir işte çalışmadığınız da yazmaktadır.

Önceki cevapları görüntüle…

Kübra Yıldız

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yok
Çevre Mühendisi/Çevre Görevlisi Atama İşlemleri
a) Tam Zamanlı Çevre Mühendisi/Çevre Görevlisi Atama İşlemi
Atanacak çevre mühendisi/çevre görevlisi tesiste tam zamanlı çalışıyor ise; yetkili kişi tarafından E-Yeterlik sistemi üzerinden "Kurum\Kuruluş İşlemleri" -> "Tesiste Tam Zamanlı Çalışan Listesi" kısmından atama yapıldıktan sonra, atama yapılan kişinin kendi ekranından "Kullanıcı İşlemleri"-> "Onay Bekleyen İşlemler" kısmından onay vermesi gerekmektedir.
Bu adımları sırası ile takip ettim kendi ekranımda onayla kısmına tıklayınca hata oluştu diyor sistem.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-02-24 at 10.02.20.jpeg
    WhatsApp Image 2021-02-24 at 10.02.20.jpeg
    120.6 KB · Görüntüleme: 14

MELİKE.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
E

zeynep A.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Altıntaş Atıksu Arıtma Tesisi
Merhabalar, aynı sorunu yaşamıştım mail attım bu şekilde cevap vermişlerdi. Sorun çözüldü.
' Kurum\Kuruluş İşlemleri -> Tesiste Tam Zamanlı Listesi kısmından atama yapıyorsanız açılır pencere olan tesis listesi kısmında tesis adının gözüktüğünden emin olunuz. Onay işleminden sonra, hata veriyorsa dahi ilgili ekrana giderek atamanın "Onaylı" olarak görünüp görünmediğini kontrol ediniz. Tesis listesi kısmı boş ise atamada problem var demektir. Tesis listesinin dolu gelmesi için Kurum\Kuruluş İşlemleri -> Tesis Listesi kısmına giderek yeni tesis ekle diyerek vergi numarası ile arama yapınız, ekranda tesis bilgilerini gördükten sonra ekleme yapmadan bu ekrandan çıkıp tekrar ekleme ekranına giderek ekleme yapmayı deneyiniz. '