çevre görevlisi

dilannnnn

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ısparta belediyesi
Merhabalar , yeni mezun oldum acilen çevre görevlisi belgesi almam gerekiyor fakat başvuruyu nasıl yapacağım,para yatıracakmıyım,sınav veya eğitim alacakmıyım ,uzaktan halledebiliyormuyum hiçbir bilgim yok.Rica etsem bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

Olgaç Sürmelihindi

Çevre ve İnşaat Mühendisi
Yönetim Grubu
Web Sitesi
www.linkedin.com
Firma
Aktif İş Arayışında
Merhabalar , yeni mezun oldum acilen çevre görevlisi belgesi almam gerekiyor fakat başvuruyu nasıl yapacağım,para yatıracakmıyım,sınav veya eğitim alacakmıyım ,uzaktan halledebiliyormuyum hiçbir bilgim yok.Rica etsem bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?
Merhaba, öncelikle hayırlı olsun. Sakin olmanız da fayda var. Entegre çevre bilgi sistemi üzerinden işlemleri yaoacaksınız. Eğitim ve sınav şartı kaldırıldı. Ben size linki paylaşıyorum detaylı inceleyin. Çevre Görevlisi Belgesi Yenilenmesi/Yeniden Alınması

mclbi_

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
TARHAN GERİ DÖNÜŞÜM
Merhaba, eğitim şartı şu an yürürlülükte mi? Acilen belgeyi almam gerekiyor da

Fatih Koçak

Etkinlik Grup Lideri
Yönetim Grubu
Etkinlik Grubu
Web Sitesi
www.cevremuhendisleri.net
Firma
Mutlular Çevre Ve Sistem Danışmanlığı
Merhaba ,

Eğer Çevre Mühendisi iseniz , eğitim şartı kaldırıldı direk başvuru yapabilirsiniz.

hasancetintr

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Altınsoy Madencilik mermer
Değerli arkadaşlarım, dostlarım ve meslektaşlarım; Şu anda iş arayışı içerisindeyim. Ancak bu konudaki en önemli eksiğim/engelim Çevre Görevlisi Belgesi vize edilmesi ve Çevre Görevlisi Belgemin aktif kullanılabilir hale gelmesi. Çevre Görevlisi hizmetinde aktif olarak çalıştım. Ancak 2010 yılında aldığım Çevre Görevlisi belgem 2015 yılında vize aşamasına geldi, ancak sağlık sorunlarım/uzun süreli hastanede olmam sebebi ile ilgilenemedim, vize yaptıramadım. Şu anda vize edilme aşamasında. Güncel mevzuat gereği çevre Görevlisi Belgesinin edevlet üzerinden vize edilmesi ile ilgili bilgilendirebilir misiniz. Çevre Görevlisi Belgesi vize edilmeden önce/vize edilme aşamasında alınması/başarılması gereken vize eğitimi, ilave yatırılması gereken vize eğitim ve çevre görevlisi belgesi vize edilme ücreti söz konusu mu? hasancetintr@yahoo.com

Çiğdem C

Antalya İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
çevre danışmanı
merhaba,
Çevre müh. çevre görevlisi eğitimini almadan, vize başvurusunda bulunabiliyor. e-devlet üzerinden (entegre çevre bilgi sistemi) vize işlemlerini başlatmanız gerekmekte ve karşınıza çıkan tutarı bankaya yatırmalısınız. e-devlet üzerinden fotoğraf, diploma ve dekontu yüklemeniz yeterli olacaktır.

Hpelintaskin

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
X
Bunları yüklüyorum ama mobil imza sırasında hata veriyor. Başvuru yapanla imza sahibi aynı olacak diye çıldırcam ikisi de benim ?? diplomada soyadım Farklı ondan mı acaba bir bilginiz var mı ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer öyle ise nasıl düzeltebilirim bu sorunu ben

Hpelintaskin

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
X
Bir şey daha sorcam. Sertifika sürem 10 gün geçti zaten faizli yatırdım parayı. Tekrar vize eğitimi falan almam gerekmiyor değil mi. Genel bilgilendirmede süresi dolanlar eğitim almadan vize başvurusu yapamaz ödeme yapsa bile diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lütfen cevap yazın çok kafam karıştı

bkurtay

Kayıtlı Kullanıcı
başvuru tarihinin vize bitiş tarihinden önce olması yeterli mi?. Yoksa onay tarihi mi önemli. Teşekkür ederim

puhu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yok
Vize bitiş tarihinden 30 gün önce başvuru yapmalısınız .