Çevre izni̇ ve li̇sansi konulu çevri̇mi̇çi̇ bi̇lgi̇lendi̇rme toplantisi

dilek kaya

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
geri dönüşüm
Çevre Yeterlik Uygulaması Bilgi Sisteminde 15.06.2022 tarihli bir duyuru yayımlanmıştır.

Çevre danışmanlık firmaları, çevre yönetim birimleri ve “Çevre Yönetim Hizmeti Yeterlik Belgesi”ne sahip kişilere, 23 Haziran 2022 tarihinde saat 14:00’te “Çevre İzni ve Lisansı” konulu çevrimiçi bir bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir.

Bilgilendirme ile ilgili bilgisi olan var mıdır?

Evrem Yeşil

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
AMBALAJ

hakancihan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
KOZA ALTIN İŞLETMELERİ A.Ş.

Evrem Yeşil

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
AMBALAJ
merhaba, eğitim için link paylaşılacak mıdır? yoksa sistemden otomatik mi açılıyor eğitim?
DUYURU

Çevre danışmanlık firmaları, çevre yönetim birimleri ve “Çevre Yönetim Hizmeti Yeterlik Belgesi”ne sahip kişilere, 23 Haziran 2022 tarihinde saat 14:00’te “Çevre İzni ve Lisansı” konulu çevrimiçi bir bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir.

A

Anonim (1a97)

Seçilmiş özel kişiler katılıyor herhalde bu eğitime... Nasıl katılım yapılacağı tam bir SIR....

Şeyma Bilgin

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Solakoğlu Geri Dönüşüm Toplama ve Ayrıştırma Tesisi

emelkarakulak

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
GÜLER MÜŞ.MÜH.TİC.LTD.ŞTİ.
Toplantıyla ilgili katılan meslektaşlarım bilgilendirme yapabilir mi?

Özgün Yağız ÖZGÖREN

Danışmanlık Grup Lideri
Yönetim Grubu
Danışmanlık Grubu
Firma
Loading...
emelkarakulakToplantı esnasında aldığım notlar bunlar, son kısmını kaçırdım toplantının yalnız😞

* asgari ücret tarifesi için şuanda daha kesin birşey olmadığını yarin yada önümüzdeki pazartesi netlik kazanacağını söyler Fatih Selimoğlu
* önümüzdeki sene yeni izin lisans programı geliyormuş
* çevre danışmanlık hizmetinde melbes gibi bir sistemin kesinlikle olmayacağını Selimoğlu özellikle belirtti.
* asgari danismanlik fiyat takibi icin maliye bakanligiyla gorusuldugunu ilerleyen, yönetmelik hayata geçtiğinde aylik faaliyet raporunun sonuna fatura eklenecekmiş. Faturanın ödenmesi kısmında da çevre bakanligi maliyeye durumu bildirecekmiş. Tespiti durumunda belgeyi askıya alma ve kapatma uygulanacagini iletti.
* kapasite raporlarindaki tek vardiya yada 3 vardiya olmasi durumunda kapasitenin artmasi durumu için tesisin kac vardiya çalışacağını belirtir yazıyı bakanlığa vermek yeterli olacakmış.

Özgün Yağız ÖZGÖREN

Danışmanlık Grup Lideri
Yönetim Grubu
Danışmanlık Grubu
Firma
Loading...
birde maalesef çok fazla spesifik soru soruldu. Keşke genel manada sorular sorulup daha fazla cevap alabilseydik.

A

Anonim (25df)

eğitim kayıt edildimi acaba izliyebileceğimiz bir yer var mı ?