CMNet - Adana Buluşması

• Konuyu başlatan deleted25658
  • Başlangıç Tarihi

D

deleted25658

Arkadaşlar öncelikle herkese Merhaba bir buluşma , tanışma , kaynaşma için bir organizasyon daha yapmak istiyoruz.
Bunun için sizlerden bir kaç fikir rica ediyorum.

Öncelikle Lokasyon olarak Merkezi yer olması ve arkadaşların rahat ulaşabileceği bir mekan olmasını dikkate alarak yorumlarınızı bekliyoruz .
Diğer bir hususta Ramazan ayında iftar şeklinde mi yoksa normal bir buluşma tarzı mı düzenleyelim.

Fikirlere açığız...

Cem Yılmaz

Mevzuat Grup Lideri
Mevzuat Grubu
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK
Etkinliklerin ardı arkası kesilmiyor maşallah 🤪 Ramazan organizesi için geç kalınıyor gibi, normal bir organizasyon çok daha mantık dahilinde geldi bana. Hele ki önümüzdeki süreçte İzmit etkinliği göz önüne alınırsa; daha da artıyor ramazan sonrası ihtimali.

D

deleted25658

• Konu sahibi Konu sahibi
Merhaba değerli meslektaşlarım,

Hem birbirimizle tanış olmak, hem de iş stresinden az da olsa uzaklaşmak amacıyla Adana 'da buluşma gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Etkinlikle ilgili bilgiler şimdilik aşağıdaki gibidir, katılmak isteyenlerin 22 Mayıs 2019 tarihine kadar bildirmesi rica olunur.

Tarih: 26.05.2019 Pazar
Saat: 19.00
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız.
(Yeterince merkezi olduğunu düşünüyoruz )
Adres: Reşatbey Mahallesi, 62001. Sk. No:15, 01120 Seyhan/Adana (navigasyondan rahat bulabilirsiniz) 2 adet şubesi vardır Reşatbey mahallesinde bulunan şubeye gidilecektir..

#Birliktegüçlüyüz #BirlikteGüzeliz

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
S

Silinmiş üye 2234

• Konu sahibi Konu sahibi
Şimdiden iyi eğlenceler diliyorum ama 22 Mayıs'ta Adana 60 derece falan olur herhalde. :D

D

deleted25658

seyyar klimalar çıkar ortaya hocam :D

Önceki cevapları görüntüle…

Gülay

Yönetim Grubu
Yönetim Grubu
Firma
Türkkan Yağ San ve Tic. A.Ş.
@Silinmiş üye 2234 bir grup mühendisin Adana'da karıştığı silahlı saldırı terli bitti. Neyseki Güneşe birşey olmazken, saldırgan grup aşırı terledi.

B HABER: saldırganların CMNETci oldukları ortaya çıktı, tutuklanan saldırganların 'Çevre Görevlisi Değil Çevre Mühendisi' sloganı attıkları işitildi. Bu marjinal grupların ortadan kaldırılması için çaba göstereceğiz.

Serhat Mehmet Kar

Daimi üye
Firma
GİNTEM MADDE YÖNETİMİ A.Ş.
Adanalı Cefakar Çevre Mühendisi Serhat Mehmet KAR, Adana'da gerçekleştirilen ÇMNet buluşmasına, Balıkesir'de yaşadığı için katılamadığından dehşet saaççtıı.

Olgaç Sürmelihindi

Çevre ve İnşaat Mühendisi
Yönetim Grubu
Firma
ÇİMKO ÇİMENTO VE BETON SAN. TİC. A.Ş.
Sende geleydin eyi olurdu😁

D

deleted25658

Söz konusu Adana olunca kafa hemen olaylara gidiyor düzgün haber olmuyor baksanıza 🤣

@Gülay Adana buluşmamız engellenemez 🤣😎

Recepboga

Aktif üye
Firma
Yok
Adanaya gidekmi şalvarndan giyekmi kebabndan yiyekmi heya gardaş gel gidek gidek gidek gel gidek adanaya gel gidek adana sıcak derler heya gardaş gel gidek yağmur yağsa kış olur güneş doğsa yaz olur kızlarında naz olur heya gardaş gel gidek gidek gidek gel gidek adanaya gel gidek 😂😂😂😂😂

Firma
Envas Müh. Çevre Dan. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Umarım kahramanmaraştan tek katılan ben değilimdir :)

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Firma
Saipem
Detaylar belli oldu mu?

Hazel A.

Daimi üye
Firma
çiftay inşaat taahhüt ve ticaret a.ş
Çok isterdim katılmayı ama mesafeler çok fazla :( İş yeri konumunu ve izinleri de düşünürsek çok mümkün görünmüyor. Ama sizlere şimdiden iyi eğlenceler, bol sohbetler dilerim :)

D

deleted25658

teşekkür ederim başka etkinliklere inşallah .. :)

Merve İnan

Daimi üye
Firma
-
Umarım Ankaradada gerçekleşir :)

Cem Yılmaz

Mevzuat Grup Lideri
Mevzuat Grubu
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK
Başkalarından beklemeye gerek yok :rolleyes: Siz düzenlemek isterseniz, ÇMNet olarak gerekli teknik desteği sağlıyoruz 😬

Murat Çelebi

Konya İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
Kombassan Kağıt A.Ş
🤣🤣🤣 anket açıcan ama ramazan sonrasında bir hafta sonu için
:harika: @Fatih Koçak gelmezsen ceza sahasına girersin bak :D

lizzie

Daimi üye
Firma
....
Fotoğrafları bekliyoruz :)

D

deleted25658

whatsapp grubumuzda paylaşıldı :)

Recepboga

Aktif üye
Firma
Yok
Selamlar.. Bu grubun oluşmasında emeği geçen, katkı sunan bütün meslektaşlarıma teşekkürü borç biliyorum.. Sektörün son süreçte karşılaştığı durumu görüp tüm bileşenleri ile aklı selim bir çözüm bulmak adına ortaya konulan çabaya katkıda bulunabilirsek ne mutlu bizlere.. Saygılarımla

Yukarı Alt