ÇMNet - Dilekçe ve Taahhütname Indeksi

Cem Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.cemgineer.com
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK
Merhaba,

Resmi kurumlara iletilmek üzere hazırlanan dilekçelerde ve taahhütnamelerde çok fazla hata yapıldığının farkına vardım. Bu nedenle bazı dilekçelerin ve taahhütnamelerin taslak hallerini konuda paylaşacağım ve elimden geldiğince de güncel tutmaya çalışacağım. Her bir dosyanın üzerine tıklayarak indirme sayfasına erişebilirsiniz. Eksik olan, talep ettiğiniz bir evrak varsa konu altından iletebilirseniz sevinirim.

Not: Liste alfabetiktir.

Son düzenleme:

Ömer Es

Kayıtlı Kullanıcı
Dilekçe örneği paylaşılmışken bir şey sormak istiyorum mali müşavirler dilekçe verirken kep adresinden gönderim yapıyorlarmış kurumlara ben hiç duymadım çevre şehircilikte ama böyle bir şey yapan var mı?

Cem Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.cemgineer.com
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK
Ömer EsBiz danışmanlık firması olarak yaklaşık 1 yıldır kullanmaktayız, oldukça da memnunuz. Yakıt fiyatları bu hale gelmişken bir dilekçe sunmak için kilometrelerce yol gitmek yerine, birkaç TL'ye dosyayı gönderebiliyorsunuz. Üstelik evrakı gönderdikten sonra önce iletildiğine dair, sonra da okunduğuna dair kanıt da geliyor.

Taslakta bulunan danışmanlık firmalarını ilgilendiren yönetmelikte, KEP adresi olması şart koşulmuş. Böylece resmi yazıların ibrazı kesinleşmiş olacak yönetmelik hayata geçtiğinde.

Önceki cevapları görüntüle…

Gülşah Albayrak

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
BERAY ÇEVRE DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.

Cem Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.cemgineer.com
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK

Özge.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
...
Merhaba, 4 gün önce bakanlığın kep adresine mail olarak dilekçemizi ilettik, yetkili mail adresimizde hata vardı onun düzeltme üst yazısını da ilettik. Ancak halen kullanıcı adı ve şifre bilgisi iletilmedi. Sisteme giriş için süre daralıyor, birkaç yetkili birimi aradım ancak konuya hakim değillerdi. Benzer süreci yaşayan var mı? Nasıl bir yol izlemeliyim
İyi günler

SALİHA ASLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yok
Merhaba, şirket adına il müdürlüğüne sunulacak olan dilekçelerde (FÖBF şu an) şirketteki çevre mühendisi olarak kendi imzamı atsam sorun olur mu? Şirket sahibinin mi imzası şarttır?

Cem Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.cemgineer.com
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK