CMNET'li Özçekim;)

Oğuzhan Keskin

Kahramanmaraş İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
.
Bizde ilk iş gününde vaziyet böyle, ne kadar önlem varsa almaya çalışıyoruz :D:cool:

WhatsApp Image 2020-04-13 at 16.28.55.jpeg

Moderatörün son düzenlenenleri:

Olgaç Sürmelihindi

Çevre ve İnşaat Mühendisi
Yönetim Grubu
Web Sitesi
www.linkedin.com
Firma
Aktif İş Arayışında
@Melih Coşar Hacı abi senin için ne söylesek az kalır. Biz burada kocaman bir aile olduk. Seni tanıma fırsatımız oldu ve kalbinin güzelliğini, beyefendi oluşunu, herkese yardım için koşmanı bize hissettirdin ve gösterdin. Mutlu ve hüzünlü günlerimiz oldu. Ancak bizler derdimizi paylaşacağımız, bizi dinleyen ve umudumuzu kaybettiğimiz an "haydi bu günler geçici, biz seni biliyoruz, sen yine başaracaksın biraz daha sabır" diyebilen arkadaşlar, dostlar ve kardeşten öte insanlar tanıdık. En önemlisi o insanların varlığını hissetmek bize güç verdi. Bunlardan bir tanesi sensin. Bana herkes katılacaktır seni iyi ki tanıdık. Sen her şeyin en güzelini hakediyorsun. Burada bulunan bütün arkadaşlarımız ve meslektaşlarımız her şeyin en güzelini hakediyor. Allah sana sevdiklerinle beraber mutluluk,sağlık ve huzur dolu bir ömür versin. Şundan eminim sen güzel yerlere geleceksin ve her şey iyi olacak. Umudunu asla kaybetme. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun güzel insan :):)🤲🎂

1587502647552.png

🎂

Moderatörün son düzenlenenleri:
Önceki cevapları görüntüle…

Melih Coşar

Yönetim Grubu
Firma
.
Olgaç hocam, Fatih Hocam, Merve Hocam. Hepinize ayri ayri tesekkur ederim. İyi ki varsiniz. İnsallah birliğimiz daimi olur

Olgaç Sürmelihindi

Çevre ve İnşaat Mühendisi
Yönetim Grubu
Web Sitesi
www.linkedin.com
Firma
Aktif İş Arayışında
@Murat Çelebi Kardeşim seninle sonradan tanıştık ama iyi ki tanıdık seni. Zor zamanlarımızda hep yanımızda oldun. Kalbinin güzelliği ve adamlığın paha biçilemez. Sana can feda güzel kardeşim. Senin karizmatik resimlerini video haline getirdim ve seçilen müzikle çok güzel oldu. Allah sevdiklerinle sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür geçirmen dileğiyle. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun. :) ( Kardeşim bu karizmaya By_karizma>01 ismi iyi gider :) )
Ekli dosyayı görüntüle KIZOA-Movie-Maker-i7hx8v9a (1).mp4

Önceki cevapları görüntüle…

Murat Çelebi

Konya İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
Kombassan Kağıt,Matbaa, Gıda ve Tekstil Tic. San. A.Ş
@Fatih Özcan @Hazel A. çok teşekkürler hep birlikte inşallah :) :harika:
@Olgaç Sürmelihindi Sayın Çevre ve İnşaat Mühendisim video için çok teşekkürler emeğine sağlık birlikte nice yıllara kardeşim:)👏
Mesaj otomatik birleştirildi:

PUBG Yeni karakter :D Tayland adasına atlayış :D