ÇMO yönetim sistemi ve yarı zamanlı temsiliyet

Ali_Cengiz

Mevzuat Grubu
Firma
Artı İnşaat
Söylediklerim mevcut oda yapısını savunmak ya da söylediklerinize karşı çıkmakla alakalı değil. Bazı düşüncelere katılıyorum, bazı düşüncelere katılmıyorum. O olmaz bu olmaz demiyorum. Yazdıklarım, yazdığınız konuları açmanıza yönelik. Ben oda şöyle olmalıdır ya da şöyle olmalıdır diye bir düşünce ortaya atmadım. Sizlerin ortaya koyduğu fikri anlamaya çalışıyorum. Ne ben ne bir başkası söylediğiniz fikrin temellerini ortaya koymadan dediklerinize katılmaz, bunu beklemeyin. Neyse çokta üzerinde konuşmaya gerek yok.

cm.mervan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Özel
Burdan dediklerimi açmamı beklemeyin , her bir konu defalarca fizibilite isteyen çalışmalar. Genel anlamda konuşuyoruz , geliri ve yaptıklarını denetleyen bağımsız bir etik kurulu oluşturulacak örneğin . Siz konuşmayın gerek yok .

Ali_Cengiz

Mevzuat Grubu
Firma
Artı İnşaat
ÇMO'yu da sizin gibi kişiler temsil edecek ise sizde bizi orada temsil etmeyin. Yönetimde sizin gibi kişilere de gerek yok.

cm.mervan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Özel
Tüm yorumlarınızı okudum bir tane çözüm yok hepsi olmaz , gitmez , mez -maz. Hayatınızın bir yerlerinden düşüncelere , taleplere “konuşmaya da gerek yok “ derseniz , size de cevap gelir . Sonra böyle de saldırganlaşırsınız . Asıl Çmo’ya mücadele eden , birşeyleri değiştirecek insanlar gelmeli , sizin gibi -mez -maz olumsuzluk cümleleri kuranlar değil :)

Yiğit KURT

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
*
Sonuna kadar katılıyorum önerinize. Yönetim tam zamanlı çalışan olarak görev alabilir. Ancak bu hususun gerçekleşmesi için Melih Hocam 'ın bahsettiği gibi gelir kalemlerinin artılması gerekli olacaktır. Sadece oda aidatları ile o maaşların ödenmesi ve organizasyon harcamalarının yapılması zor olacaktır.

OzgurAK

Kayıtlı Kullanıcı
Maaşlı çalışma ve başka işlerde çalışamama şartı oda yapısını değiştirebilmenin temeli bence de. Pek bir fayda göremediğimiz halde ödediğimiz aidatlara bir miktar daha ekleyelim fayda görebildiğimiz bir oda olsun. Tam zamanlı çalışan oda yönetimleri daha fazla ve makul ücretlerde eğitim organizasyonu ile gelir sağlayabilir.

S

Silinen üye 11902

Aksatılmadan yatırılan bir miktar aidat ile herşey mümkün.. ?

Moderatörün son düzenlenenleri: