• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haberler Çocuklara tiyatro oyunuyla çevre temizliği anlatıldı

Salihli Belediyesi’nin “Dünya Çocuk Günü” kutlamaları çerçevesinde sahnelediği `Bir Delinin Gözünden` isimli tiyatro oyunu ile çocuklara çevre temizliği anlatıldı.​

1696940332986.png
Salihli Belediyesi drama kursiyerleri tarafından Şefika Hazer’in yazıp yönettiği `Bir Delinin Gözünden` isimli tiyatro oyunu, Zafer Keskiner Tiyatro Salonu'nda çocuklar için sahnelendi.

Temizlik ve hijyen konusunda hassas bir çocuğun başından geçen olayların ele alındığı oyunda, çocuklara çevre temizliğinin önemi anlatıldı. Çocuklar, oyun sonunda drama kursiyerlerini ayakta alkışladı. Salihli Belediyesi tarafından kültür ve sanat etkinliklerinin hız kesmeden devam ettiğini belirten Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, sergiledikleri performanstan dolayı Belediye drama kursiyerlerine teşekkür etti.

Etkinliğe, Salihli Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, Temizlik İşleri Müdürü Abdullah Demir, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ekrem Aysu, tiyatroseverler ile çocuklar katıldı.

Kaynak:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
 
Üst