Cumhuriyet Üniversitesi

TuncayAlbayrak08

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Nartus Çevre ve Enerji Yatırımları
@Harun Harmansa Selçuk Üniversitesi'nde iken hocamdı. Rabbim gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah...

Pınar Pelit Demir

Kayıtlı Kullanıcı
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun hocamızın ... Rabbim ailesine sabır versin inşallah, çok üzüldüm :(

Hüseyin Hanlı

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Orhangazi Geri Dönüşüm
allah rahmet eylesin 1 senedir bitkisel hayattaydı. Çok değerli kaliteli hocamızdı..

Aybike Sarıçiçek

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
TKİ-ÇLİ
Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun hocam inşallah...

OSMAN EROĞLU

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Aydınlar İzabe Geri Dönüşüm İnş. Nak.Tic. San.Ltd. Şti
ERGÜN HOCAMIZIN VEFATININ ARDINDAN CÜ MEZUNLARI GRUBU YANLIZ BIRAKMIŞ..NERELERDE BU CÜ MEZUNLARI ARKADAŞ..YORUCU BİR ANKARA GÜNÜNDEN..BİR GERİ DÖNÜŞÜM TESİSİNDEN SİZLERE SELAMLAR..

membran77777

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
seta mühendislik
allah rahmet eylesin tekrardan cü mezunu olarak burdayım işsiz bir günden selamlar :)

Adem Taş

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
MANİSA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
merhaba arkadaşlar, izmir ve aydın, manisa gibi yakın illerde oturan cumhuriyet üniversitesi çevre mühendisliği bölümü mezunları olarak, mayıs ayı gibi ramazandan önce izmirde tanışma kaynaşma yemeği düzenlemeyi planlıyoruz. şimdilik birkaç kişi katılım var. hatta bu konuda talep olursa her mayıs ayında geleneksel hale gelmesini planlamaktayız. net olarak mekan ve zamanı çoğunluğun müsaitlik durumuna göre karar vereceğiz. amacımız bu bölüm mezunları olarak tanışmak kaynaşmak ve güzel bağlantılar kurarak sürekli iletişim halinde olmak. katılmak isteyenler olursa aşağıda iletişim bilgilerim var. bana ulaşırsınız. katılımın çok olması ümidiyle herkese iyi çalışmalar diliyorum.

Adem TAŞ
0553 281 0746

ozturk20

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Su ve Kanalizasyon İdaresi
arkadaşlar merhaba. Sivas 2011 mezunuyum. 2007-2011 yılı ders içeriğinin imzalı hali gerekmektedir. bana bu konuda yardımcı olabilecek var mıdır?

OSMAN EROĞLU

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Aydınlar İzabe Geri Dönüşüm İnş. Nak.Tic. San.Ltd. Şti
Valla Alicim dün eski defterleri karıştırdım biraz okul yıllarına ait ders noları, kitaplar vb. dökümanlar duruyor benim. ders içeriğinin imzalı hali nasıl bişiydiki...:)

Önceki cevapları görüntüle…

ozturk20

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Su ve Kanalizasyon İdaresi
@eyuludag arkadaşınız falan varsa burada gelsin veririz diyorlarda işte kimse kalmadığı için onu da yapamıyoruz :):)