E-çevre izinleri sorunlarınız hk. (yeni)

Cem Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.cemgineer.com
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK
@Ahmet Ardahanlılar

Bugün yükleseniz bile, bir sonraki iş gününe atmıyor mu? Dolayısıyla Perşembe günü yüklemeleri tamamlamanız gerekmiyor muydu, ben mi yanlış çıkarımda bulundum acaba?

Ahmet Ardahanlılar

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
-
Bugün yüklesek yükleme tarihi bugün gözükecek, bakanlığın yada il çevrenin hangi gün inceleyeceği çok önemli değil, gfb bitiş tarihinden önce yüklenmiş mi ona bakarlar, bu hata öncedende oldu ama gün içinde düzeltiliyordu, şimdi 2 gündür sisteme giriş yapamıyoruz. ne zaman bu problemle karşılaşıcağımız belli değil.

cevreciolalım

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
-
izinlisans sisteminde lisans yenileme kısmına girip süre bitimini seçtim başvurunuzu başlatıyor musunuz diye bir soru geldi kabul ettim ancak bir şey yüklemedim şu an başvurum il müdürlüğünde aktif görünüyor mudur ? Çünkü eksik evraklarım var haftaya tamamlanacak

Okan Türe

Mevzuat Grubu Lideri
Mevzuat Grubu
Firma
.
@cevreciolalım
@cevreciolalım başvuru durumu kısmında "Yeni kayıt" yazıyorsa sorun yok. Tüm belgeleri yükleyip başvuruyu tamamladığında "Değerlendiriliyor" yazısını göreceksin.

Cem Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.cemgineer.com
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK
@Şafak Yılmaz
Sistemde sıkıntı var. Haftasonu da aynıydı, öğlene kadar düzelir.

Arif Öztürk

Kayıtlı Kullanıcı
Bugün sisteme giriliyor ancak ek belge kısmına girince hata veriyor. İzin dekont yükleyeceğiz yükleyemiyoruz. Mail attım cevap yok. Arıyoruz açan yok. Yakın zamanda düzelir inşallah...

S

Silinmiş üye 2802

Aynı şeyden mi bahsediyoruz bilmiyorum ama cevre görevlisi belgesi islemleri icin 1-2 gündür izinlisans a giremiyorum
Başvuruyu tıkladığımda hata formu cikiyor. Bakanlığı aradim sorun var dediler

deucevre

Kayıtlı Kullanıcı
sisteme evrak yükleyebilen var mı

Cem Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.cemgineer.com
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK
@deucevre

Sabah 10:00'da EKSİKLİK bölümüne dosya yükledim. Ek Belge İsteği kısmı açılmamakta.

Levent Şahin

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar çevre görevlisi ataması yaparken vekil ata bölümünde noter onaylı bir vekaletname yapılmışsa firma yetkilisi olarak kendini sisteme ekleyebiliyor. Vekaletname alınmamış ise bu bölümde çevre görevlisi seçildikten sonra herhangi bir vekaletname vs yüklenmeden ileri basılarak devam edilecek değil mi?

Mahmut Cimşit

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
MAKİNE İHTİSAS OSB
gfb dekontu yüklendikten sonra gfb başvurusu iade edilen var mı?

Fuat Türkoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ENVİRO MÜHENDİSLİK MEDİKAL İNŞAAT KAUÇUK VE MAD. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
@Mahmut Cimşit

@Mahmut Cimşit

Hayır yok Mahmut Bey. Sizin başvurunuz iade mi edildi? İade edildi ise il müdürlüğünün gerekçesi nedir?

Tolgay Doğan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
çevre
@Mahmut Cimşit
nadiren de olsa boyle durumlar olabiliyor.
burda genelde iki durum oluyor; ilki sizin basvuruyla ilgilenen memur onayliyor basvurunuzu dekont istegi gonderip izne cikiyor, daha sonra bunu onaylamak icin inceleyen sube müdürü bi eksiklik bulursa reddebilir veya basvuruyu onaylayan memur izne cikiyor ve baska birisi devraliyor o devralan kisi bir eksiklik bulup reddediyor. olaylar olaylar.
basvuru ile ilgilenen memurla veya ilgili sube müdürü ile iletisime gecip detayli bilgi alabilirsiniz.

mhmtcll

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
aab bba bilişim
izinlisans sistemi sitesi ne zaman açılacak bilgisi olan var mı arkadaşlar

MerveŞafak

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
işsizz
Merhaba, çevre izin ve lisans belgeesi olan firma kapatma kararı aldı. Belgeyi iptal etmek için ve firmayı kapatmak için sistemden mi ilerlemem gerekir yoksa il çevreyi arayıp bilgi mi almalıyım :rolleyes: Teşekkürler...

Olgaç Sürmelihindi

Çevre ve İnşaat Mühendisi
Yönetim Grubu
Web Sitesi
www.linkedin.com
Firma
Aktif İş Arayışında
Merve hanım merhaba, sistem üzerinden ilerlemeniz gerekir. Dilekçe vermenize gerek bulunmamaktadır. Kapatılmasına ilişkin ticaret sicil gazetesi yükleyebilirsiniz.

sümeye

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Danışmanlık ,İsg uzmanı
Merhaba arkadaşlar ATIKLARIN KARAYOLUNDA TAŞINMASINA İLİŞKİN TEBLİĞde "Olabilecek kazalara karşı ilk müdahale ve ilk yardımda kullanılacak malzemeler listesi ve acil müdahale planı") acil müdahale planı örneği var olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? En son 2013 var sayfada da..