Eğitimler

Senemselin

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Öğrenci
merhabalar ben son sınıftayım ve mezun olmadan önce eğitimlere katılmak istiyorum.
Mezun olmadan önce katılabileceğim eğitimler hakkında yardımcı olabilir misiniz ?

Env Eng

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Atıksu Arıtma Tesisi
Çalışacağın sektöre göre değişir tabiiki ama bence önce eksiğin varsa dil. Sonra ISO ları alabilirsin. Proje tarafına doğru gideceksen AutoCAD işine yarar.

KS
S

Senemselin

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Öğrenci
teşekkür ederim. ISO eğitimlerini alabileceğim Ankara ya da istanbulda kurum/kuruluş biliyormusunuz?

Ümit Arıcıoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Dünya Laboratuvar Ölçüm Analiz ve Mühendislik Ltd. Şti.
İnternette ISO eğitimi veren kurum ve kuruluşları bulabilirsin bi Google'a sor istersen:)
İyi Bayramlar.

KS
S

Senemselin

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Öğrenci
google da gerekli araştırmalarımı yapmıştım ama burdanda fikir almak istemiştim.

Sertaç Kelebek

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Cimtas Pipe
Sana tavsiyelerim aşağıdaki gibi;
- İş hayatına atıldığında en önemli şeyin iletişim olduğunu göreceksin. Dolayısıyla İletişim Becerilerini Geliştirme konusunda eğitim almanı öneririm.
- Kurumsal firmalarda yabancı dilin ayrı bir önemi var. İleri seviye ingilizce için iyi bir kurs ve yurtdışı imkanlarını zorlamanı tavsiye ediyorum.
- Office uygulamalarını ileri seviyede kullanabilmen sana çok fayda sağlayacaktır.
- Çizim Programlarından biri autocad veya daha basit sketch up programları çok faydalı olur.
- ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 90001 ilk etapta işini görecektir. Bunların yanında Çevre Mevzuatı eğitimi de önemli.
- Etkili Sunum Teknikleri, Zaman Yönetimi, Toplantı Yönetimi, Planlama ve Organizasyon, raporlama konularında kendini geliştirmeni tavsiye ediyorum. Bu konularda güzel eğitimler var. Kariyerine olumlu etkilerini görürsün.
- Son olarak enerji verimliliği, yenilenebilir enerji, Yeşil Bina(Leed), Karbon Ayak İzi, Su Ayak İzi gibi özel konularda araştırmalar yapıp kendini geliştirebilirsin.

Bütün bunlar sana kuşkusuz iyi bir kariyer ve başarı getirecektir Allah'ın izniyle.

KS
S

Senemselin

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Öğrenci
Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.

SahraaU

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
--
@Sertaç Kelebek Merhaba,
tavsiyeler için teşekkürler . Peki bu eğitimleri alabileceğimiz yer tavsiyeniz de var mıdır?
Ben de internette araştırıyordum da burada böyle bir konu olunca geldim :)

Sertaç Kelebek

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Cimtas Pipe
Merhaba,
eğitim ve sertifikasyonlar için tavsiye edebileceğim firmalar BSI, BV, Artı Danışmanlık, Kaya Training, BNB Training And Consultancy olabilir. Bu saydıklarım iyi firmalar ve fiyatları biraz tuzlu olabilir.

Esra Şahin

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
-
Yakın zamanda Tüv-Nord (istanbul) firmasından eğitim aldım. 3 gün sürdü. Memnun kaldım, tavsiye edebilirim.

Emre Başekin

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Danışmanlık, ÇED/PTD, Maden İşleri
Bekleyen arkadaşlar için Çevre ve Şehircilik Bakanlığının sayfasında yayınlanan haberde;

'' NUMUNE ALMA/EMİSYON-İMİSYON ÖLÇÜMÜ EĞİTİMLERİ 12-19 KASIM 2017 TARİHLERİ ARASINDA ANTALYA’DA DÜZENLENECEK ''

Genel Müdürlüğümüz Laboratuvar Ölçüm ve İzleme Dairesi Başkanlığı tarafından her yıl çevre sektöründe faaliyet gösteren özel ve kamuya ait laboratuvar personeli için düzenlenen “Numune Alma Eğitimleri” 12-19 Kasım 2017 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecektir.
Teorik ve uygulama içerikli olan eğitim sonunda sınava tabi tutulan katılımcılardan başarılı olanlar 5 yıl süre ile geçerli olan “Numune Alma Kimliği” ile” Numune Alma Yetki Belgesi ” almaya hak kazanacaktır. Ayrıca Emisyon-İmisyon Ölçümlerinde Kullanılan Standartlar ve Ölçüm Yöntemleri Eğitimine katılıp başarılı olan katılımcılara da “Emisyon-İmisyon Ölçümü Sertifikası” verilecektir.
Söz konusu eğitimlere ilişkin müracaatlar,
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız. Giriş yap veya üye ol.
adresinden yapılmaktadır.

İlgilenen arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun :)

aykut0714

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İş Arıyor
Emisyon-İmisyon ölçümü sertifikası eğitimleri başvuruları nasıl gerçekleştiriliyor acaba?

Cem Yılmaz

Mevzuat Grup Lideri
Mevzuat Grubu
Web sitesi
www.cemgineer.com
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız. Giriş yap veya üye ol.

Yukarıdaki adresi kontrol etmelisiniz. Eğitim açılmadan önce ve açıldığında duyurular yapılmaktadır.