Entegre çevre bilgi sistemi hakkında

Tarık Can

Yönetim Grubu
Yönetim Grubu
Şehir
İzmir
Firma
Proçed Çevre Danışmanlığı Mühendislik Ltd. Şti.
Arkadaşlar merhaba,

Kısa zamanda örnek doküman hazırlamaya çalıştım. Ancak bu kadar oldu. Eksiklikler olabilir. Ama yine de yol göstereceğine inanıyorum. Herkese kolay gelsin.
İlk önce firma kaydı yapmanız aktarmayı onaylamanız gerekmektedir.
Akabinde tesis kaydı aktarmayı yapmanız gerekmektedir.
Anladığım kadarıyla :) il müdürlüğüne yine de onaya gitmesi gerekiyor. :)

Not: Opera tarayıcıyı kullanmanızı tavsiye ederim.

Uygulama Destek Hattı İletişim Bilgileri de ektedir. Bakanlığın yardımcı videosunu da ekledim.

İyi çalışmalar...
 

Dosyalar

Tarık Can

Yönetim Grubu
Yönetim Grubu
Şehir
İzmir
Firma
Proçed Çevre Danışmanlığı Mühendislik Ltd. Şti.
  • Konu sahibi Konu sahibi
  • #3
firma kaydı aktarması yapıldıktan sonra FİRMA BİLGİLERİ içine girdiğinizde YETKİLİ LİSTESİ var. YENİ YETKİLİ EKLE diyerek yapabilirsiniz.
 
Tarık bey,
EÇBS üzerinden firma kaydı yaptık. İl çevreye evrağımızı teslim ettik. Onaylandı. Tesis/ ŞUBE ekleyeceğiz şimdi. Şube ekleme yaparken nace kodu çıkmıyor. Ekleyeceğim şube ambalaj atıkları toplama ayırma şubesi. sadece firmanın diğer faaliyetleri için tanımlanan nace kodunu veriyor. Yeni nace kodunu ekle dediğimde ekleme de yapmıyor, haliyle tesis eklemek için ilerleyemiyorum.
Sorun nedir acaba, bu konuda yardımcı olablir misiniz?
 

Evrem Yeşil

Daimi üye
Firma
AMBALAJ
çevre kimlik no dediği şey nedir?
EÇBS ile alakalı teknik çalışmalar ve tespit edilen hataların düzeltilmesine yönelik çalışmalar devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.Yeni çıkıyor. işleme devam ettiğimiz zaman umarım kayıt yapar. ya da biraz bekleyim:)
 

dilek kaya

Daimi üye
Firma
göze geri dönüşüm
@Tarık Can bey teşekkürler paylaşımlarınız için.Ben firmada cevre müh.olarak çalışıyorum.Firma yetkilisi olarak işlem yaptığımda sıkıntı olur mu?Başka bir secenek uymuyor.Hatta denedim.Fakat sistem ilerlemiyor.Sebebi ne olabilir?

1526370094568.png
 

Evrem Yeşil

Daimi üye
Firma
AMBALAJ
Server Error in '/' Application.

The resource cannot be found.
Description: HTTP 404. The resource you are looking for (or one of its dependencies) could have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. Please review the following URL and make sure that it is spelled correctly.

Requested URL: /EGovSignIn.aspx
HATA ALIYORUM
 

Fatmanur Demirbağ

Daimi üye
Şehir
Ankara
Firma
Çevre Yönetimi
Merhabalar, aktarım aşamasında Ulusal Adres Veri Tabanı kodu soruyor. Veri tabanı kodunu nasıl öğrenebiliriz? Yetkili e-devletinden firma UAVT karşıma çıkıyor fakat orada bir tesisim görünmüyor, görünenin ise kodu yazmıyor. Ne yapmalıyım?
 

Hurşit

Daimi üye
Şehir
Ankara-Ordu
Firma
AKYA PROJE ETÜT MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK L.T.D. Ş.T.İ.
ilk önce firma kaydı yapılacak ancak tesis yetkisili tc ve edevlet üzerinden giriş yaptığım da sistemde firma aktarımı içi yeni firma ekle kısmından mı ilerlenecek vergi no vergi dairesi girilerek? bu kısımda çünkü firmanın bilgilerinin gelmesi gerekiyor ancak resimde de göründüğü gbi yok burada yeni firma eklemi yapılacak?
 

Dosyalar

Yukarı Alt