Entegre çevre bilgi sistemi hakkında

Cem Yılmaz

a.k.a. Cemgineer
Genel yönetici
Başlık
25
Tepki
2.279
Mezuniyet
2013—14
@Ecmyandir

Aynen, bu kadar basit. Ama doldurulan bilgiler biraz uzun. Adres bulma v.s. derdi de var. Hele bir de sistem gidip gelirse, en baştan başlatıyor.

Ecmyandir

Daimi üye
Başlık
6
Tepki
17
@Cem Yılmaz

Cem bey size birşey daha sorabilir miyim ? Çevre etki boyut analizi ne demek ? hangi firmalar için yapılır ve niye hazırlanır?

A.samet

Daimi üye
Başlık
4
Tepki
24
Mezuniyet
2013—14
çevre yeterlilik uygulamasında bi sorun mu var girebilen var mı acaba hata veriyorda

Fatih Koçak

Genel yönetici
Genel yönetici
Başlık
11
Tepki
1.305
Mezuniyet
2015—16
Evet şu anda hatalı girilmiyor bende de

A.samet

Daimi üye
Başlık
4
Tepki
24
Mezuniyet
2013—14
@Fatih Koçak bey aylık programımda değişiklik oldu 2 tesisimin tarihlerini değiştirecğim ama sistemde kaldır kısmı çıkmıyor bilginiz var mı acaba.

Yağız Özgören

Daimi üye
Başlık
4
Tepki
67
merhabalar, geri dönüşüm tesisinde çalışıyorum. Kağıt-karton ambalaj atığı (150101) verdiğimiz bir firma 7-c üzerinden onay bekleyen faturası olduğunu söyledi. ancak sisteme girdiğimde abs üzerinden 7-b veya 7-c doğrulamada onay verebileceğim herhangi bir şey çıkmıyor? bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Uğur Can

Daimi üye
Başlık
0
Tepki
68
@A.samet
Bir dilekçe ile İl müdürlüğüne değişiklik yapılan tarihleri belirtebilirsiniz. Biz hep öyle yaptık. Sistemden öyle bir değişiklik yapılmıyor diye biliyorum eğer yanlış biliyorsam bilenler düzeltsin lütfen.

Fatih Koçak

Genel yönetici
Genel yönetici
Başlık
11
Tepki
1.305
Mezuniyet
2015—16
İleriye dönük tarihleri değiştirebilrsiniz üzerine tıklayarak tarih değişikliği yapabilrsiniz.
Geriye dönük tarihler için bilmiyorum yani bir bilgim yok maalesef
@A.samet

A.samet

Daimi üye
Başlık
4
Tepki
24
Mezuniyet
2013—14
geriye dönük yapamıyoruz onu biliyorum ama ileriye dönük de olmuyor şimdi sistemde üstüne tıklıyorum ama olmuyor.

Fatih Koçak

Genel yönetici
Genel yönetici
Başlık
11
Tepki
1.305
Mezuniyet
2015—16
@A.samet

Merhaba,

Şimdi sisteme girerek denemeye çalıştık ancak sizin ki gibi bi hata oldu.
Sanırım sabah ki çalışmadan dolayı böyle bir sorun oluştu.Başka bir zamanda tekrar deneyebilirsin vakit sorunun yoksa eğer.

Serhat Mehmet Kar

Daimi üye
Başlık
2
Tepki
354
Mezuniyet
2012—13
@Yağız Özgören

Toplama ayırma tesislerinin 7c olarak yaptıkları çıkışlar sizde 8b girişleri olarak görünüyor olması lazım.

demet.e

Daimi üye
Başlık
6
Tepki
44
İyi günler arkadaşlar benim sistem ile ilgili bir sorunum var . Sizlere danışmak fikri almak istedim . Geçen ay danışmanlık yaptığım firmadan ayrıldım .çıkışım yapıldı . Ama entegre çevre. Bilgi sistemimde firmalar bende görünüyor tek tek gidip müdahale etme şansım ve imkanım söz konusu değil .firmaların faaliyet adres vb konularına müdahale edebiliyorum danışmanı olarak görünmediğini halde . Bunları sildirme üzerimden düşürme gibi bir şansım var mı yada bu durumla karşılaşan . Yardımcı olursanız sevinirim.

hakan çağlar

Daimi üye
Başlık
0
Tepki
72
Mezuniyet
2014—15
@demet.e
üzerinize gözüken tesisleri tesislere girerek tek tek yetkilisi listesinden kendinizi silebilirsiniz

demet.e

Daimi üye
Başlık
6
Tepki
44
@hakan çağlar
Tamamdır teşekkür ediyorum eskiden bu seçenek yoktu şimdi gördüm :)

Didem Akman

Daimi üye
Başlık
11
Tepki
73
@demet.e
Demet Hanım bizde bu şekilde bir sorunla karşı karşıyaydık fakat silme işlemini gerçekleştiremedik. :D

Yukarı Alt