Entegre çevre bilgi sistemi yenilendi

Cem Yılmaz

Mevzuat Grup Lideri
Yönetim Grubu
Mevzuat Grubu
Web sitesi
www.cemgineer.com
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK
Entegre Çevre Bilgi Sistemi 3.2.35 güncellemesi yayımlandı:

1- Giriş Ekranı Değişti
EÇBS giriş ekranı.jpg

2- İlk açılış ekranındaki "Giriş" sekmesi kaldırılarak direkt olarak "Anasayfa" sekmesine yönlendirildi. Renk ve düzen değişikliği ile göze hoş bir sistem yaratılmaya çalışılmış:

Anasayfa.jpg

3- Şahıs Uygulamaları kısmındaki uygulamalar görüntülenememekte (muhtemelen geçici sorun). Ancak Anasayfada yer alan "Yeterlik Uygulaması"na tıkladığınızda sizi şöyle bir ekran bekliyor olacak:

Yeterlik Uygulaması Girişi.jpg

4- Her uygulamanın girişinde "Tesis" seçeneği eklendi. Yine de "Tesis" listesinden hâlâ uygulamalara gidebiliyorsunuz. Anasayfa'dan erişim kolaylaşmış:

Uygulama - Tesis Seçimi.jpg

Daha detaylı inceleyip, gözümden kaçan şeyleri de paylaşmaya çalışacağım :) Hepimize hayırlı olsun.

Mahmut Akif

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Serbest
Derli toplu görünüyor.
E-Denetim dikkatimi çekti.

Olgaç Sürmelihindi

Çevre ve İnşaat Mühendisi
Yönetim Grubu
Web sitesi
www.linkedin.com
Firma
ÇİMKO ÇİMENTO VE BETON SAN. TİC. A.Ş.

KaanDogukan

Yönetim Grubu
Entegre Çevre Bilgi Sistemi 3.2.35 güncellemesi yayımlandı:

1- Giriş Ekranı Değişti
Ekli dosyayı görüntüle 24070

2- İlk açılış ekranındaki "Giriş" sekmesi kaldırılarak direkt olarak "Anasayfa" sekmesine yönlendirildi. Renk ve düzen değişikliği ile göze hoş bir sistem yaratılmaya çalışılmış:

Ekli dosyayı görüntüle 24071

3- Şahıs Uygulamaları kısmındaki uygulamalar görüntülenememekte (muhtemelen geçici sorun). Ancak Anasayfada yer alan "Yeterlik Uygulaması"na tıkladığınızda sizi şöyle bir ekran bekliyor olacak:

Ekli dosyayı görüntüle 24072

4- Her uygulamanın girişinde "Tesis" seçeneği eklendi. Yine de "Tesis" listesinden hâlâ uygulamalara gidebiliyorsunuz. Anasayfa'dan erişim kolaylaşmış:

Ekli dosyayı görüntüle 24073

Daha detaylı inceleyip, gözümden kaçan şeyleri de paylaşmaya çalışacağım :) Hepimize hayırlı olsun.
güzel görüntü. Kolay erişim. başarılı buldum.
umarıma ylık değerlendirme - iç tetkik vb. yükleyeceğimiz yerlerde en kısa sürede açılır.

ay.ay

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
-
Arkadaşlar merhaba sistem güncellendiğinde anasayfada tüm uygulamalar gözüküyordu ama şimdi sadece 4 uygulama gözükmekte. Bu durumla karşılaşan var mı?

Ekli dosyalar

KS
Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

Mevzuat Grup Lideri
Yönetim Grubu
Mevzuat Grubu
Web sitesi
www.cemgineer.com
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK
Arkadaşlar merhaba sistem güncellendiğinde anasayfada tüm uygulamalar gözüküyordu ama şimdi sadece 4 uygulama gözükmekte. Bu durumla karşılaşan var mı?
Merhaba,

Evet şu an için bende de aynı. Gitmek istediğiniz uygulamaya Hesap ya da Tesis kısmından gidilebiliyor. Muhtemelen ufak bir düzenleme yapılıyordur.

Maunvan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Çınar Mühendislik Müşavirlik A.Ş.
Zaten Sistem yeni oturmaya başlamıştı. Tekrardan niye güncelleme yapıldı. Para kazanmak adına bizleri mağdur ediyorlarsa. Ayıp ediyorlar gerçekten .

Yağız Özgören

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yurt Geri Dönüşüm
herkeste var zannediyorum bu sıkıntı

KS
Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

Mevzuat Grup Lideri
Yönetim Grubu
Mevzuat Grubu
Web sitesi
www.cemgineer.com
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK
Çevre izin ve Lisans Uygulaması (e-izin) 'na girmem gerekiyordu. İnşallah kısa sürede düzelir.
Aslında girmenin bir yolu var :)
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız. Giriş yap veya üye ol.
adresine girip "Mobil İmza" ya da "E-İmza" ile giriş yaparsanız, İzin sayfası açılıyor.

Mine Erarslan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
YEŞİL DOĞA MÜH. DAN. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
EÇBS Duyuru;
Tüm Çevre Danışmanlık Firmaları ve Çevre Yönetim Birimlerinin Dikkatine!
Eski izin lisans sisteminden belge alan kişi, firma ve çevre yönetim birimlerinin, eski sistemde bulunan diploma ve deneyimleri ile ilgili belgeler e-yeterlik sistemine aktarılamadığından 7 gün içinde e-yeterlik sistemine yeniden yüklemeleri, bilgi ve belgelerinde değişiklik var ise güncellemeleri gerekmektedir.

Ekli dosyalar

Ü

Üye silindi 44841

EÇBS Duyuru;
Eski izin lisans sisteminden belge alan kişi, firma ve çevre yönetim birimlerinin, eski sistemde bulunan diploma ve deneyimleri ile ilgili belgeler e-yeterlik sistemine aktarılamadığından 7 gün içinde e-yeterlik sistemine yeniden yüklemeleri, bilgi ve belgelerinde değişiklik var ise güncellemeleri gerekmektedir.
tam olarak napcaz anlamadım ben

Serkan Çiçekay

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.dupoll.com
Firma
Dupoll Enerji Entegre Atık Yönetimi
EÇBS Duyuru;
Duyuru linkini paylaşır mısınız?

hakan çağlar

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
.
Bunun nereye yükleneceğini bilen varsa paylaşabilir mi, rica etsek? Biz bulamadık, çadır karıştı :)
Duyuruda diploma ve deneyim bilgileri diye belirtiyor.Zaten çevre görevli belgenizi yükleyecek yer bulunmuyor.Belgeniz sistemde gözükmese üstünüze atama yapamazsınız.

Eğitim kısmından diploma yada mezuniyet belgenizi
Deneyim kısmından çalıştığınız kurumdaki gün sayıları ve bunu gösteren belgeleri ( Sgk bildirimi yada hizmet belgesi ) yükleyebilirsiniz
@Mine Erarslan

Mine Erarslan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
YEŞİL DOĞA MÜH. DAN. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
tam olarak napcaz anlamadım ben
Diploma ve deneyim bilgileri (sigorta dökümleri veya çalıştığınız firmalardan almış olduğunuz deneyim yazıları) EÇBS sistemi Yeterlik Uygulaması (Çevre Görevlisi İşlemleri) kullanıcı işlemleri, kişisel bilgiler kısmından evraklar yüklenecek.