• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

eskişehirde yaz tatili için staj yapıcak yer arıyorum

emreseveer

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
FEMA ÇEVRE ENERJİ MÜHENDİSLİK
yaz tatilinde eskişehirde veya tekirdağda staj yapıcak yer arıyorum. Önerebileceğiniz bir yer var mı?

Zorunlu stajım olacak. Daha hiç yapmadım ve pek bilgim yok açıkçası.

Üniversitelerin staj türleri değişiklik gösterebiliyor. Şöyle örnek vereyim; benim üniversitemde 20 gün işletme, 20 gün büro ve 20 gün laboratuvar stajı vardı. Bazı üniversiteler ise 30 günlük laboratuvar, 30 günlük büro stajı yaptırıyorlar. Bu nedenle önce öğrenmeniz gereken staj detaylarınız. Laboratuvar arayacaksanız; aşağıdaki siteden "İl Bazlı" arama yapabilirsiniz. "Yetkili Çevre Laboratuvarları" kısmına bakmanız yeterlidir. Başvurularınızı bireysel yapacaksınız.

Link:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Büro stajı ile ilgili önerim, danışmanlık firmaları olacaktır. 1 Aylık bir stajda, birçok sektörü görebilirsiniz. Ayrıca mesleğe atıldığınızda çalışma ihtimalinizin yüksek olduğu bir sektör olduğundan; en azından aşina olursunuz. Maalesef danışmanlık firmalarının, laboratuvar gibi sıralı listesi bulunmuyor. Google'layıp bulmanız gerekecek :)