Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Farklı yerlerde staj yapmak

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında mmtkarayel tarafından paylaşıldı.

 1. mmtkarayel

  mmtkarayel CMNet Üyesi

  Erciyes Üniversitesin de 3.sınıfa geçmiş bulunmaktayım. Zorunlu 24 günlük Stajımın 12 günlük kısmını Kayseri KASKİ Atıksu Arıtma tesisin de yaptım. Yaz okulu alacağım için kalan 12 günlük Stajımı yaz okulun'dan sonra yapmayı düşünüyorum. Kalan Stajımı yine aynı yerde yapmamı mı önerirsiniz yoksa başka bir yerde mi yapmamı önerirsiniz ? Kendi görüşüm farklı bir yer bulup kalan stajımı orda yapmak isterim çünkü yeni deneyimler tecrübeler kazanmak istiyorum. Kayseri de Staj imkanı sağlayabilecek kişiler varsa yardımcı olabilirlerse çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.
   
 2. Cem Yılmaz

  Cem Yılmaz CMNet Üyesi

  Tabi mümkün olduğunca çok yerde yapmak iyi, daha çok sorun ile karşılaşıyorsunuz. Daha farklı bilgileri tecrübe etme imkanınız oluyor. Ancak okul yönetmeliğini iyice okudunuz mu? Örneğin 12-12 şeklinde stajı bölebiliyor musunuz? Benim okulumda 20 gündü her bir staj. Bir yerde 10 Günden az yapamıyordunuz.
   
 3. mmtkarayel

  mmtkarayel CMNet Üyesi

  @Cem Yılmaz bey; okulumuzun böyle bir imkanı var 12-12 bölebiliyoruz. Bende sizin gibi düşünüyorum yeni tecrübeler kazanmak istiyorum :)
   
 4. hcanbaz92

  hcanbaz92 CMNet Üyesi

  Belirttiğiniz zorunlu staj gün sayısı oldukça az. Bu yüzden benim kişisel görüşüm, nitelikli bir firmada tüm stajınızı tamamlamanız yönünde. Küçük ve çok iş olmayan yerlerde tabii ki fazla sürede staj yapmanız mantıksız olacaktır. Bence stajlarını bu yönde değerlendirmeli ve bunun dışında boş zamanın olursa veya okul ile birlikte yürütebileceğin bir staj sürecin olursa senin için bir çok anlamda verimli olacaktır. Başarılar.
   
 5. mmtkarayel

  mmtkarayel CMNet Üyesi

  hcanbaz92 bunu beğendi.
 6. mcelebi

  mcelebi CMNet Üyesi

  Başka bir yer her zaman avantajlı olur ve cv'n de artısı olur sana da artısı olur
   
  mmtkarayel bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları