• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Geri kazanımı olmayan katı atıkların toplanıp taşınması

  • Konuyu başlatan Anonim (8dec)
  • Başlangıç tarihi
A

Anonim (8dec)

Merhabalar,

Bir bölgedeki çöpleri (geri kazanımı olmayan katı atıkları) kendime çöp aracı alarak toplamak için hangi izinler veya belgeler gerekmektedir? Araçlar hakkında nasıl uygunluk gereklilikleri bulunmaktadır? Toplanan atıkları belediye çöp sahalarına dökebiliyor muyuz? Konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
 
Anonim (8dec)merhaba, atık dediğiniz çok genel konudur. Evsel atık içinse
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
atık yönetimi yönetmeliği yardımcı olabilir. Tehlikeli atık ise araçlarına izin almanız bakanlıktan sistemi takip ettirmeniz gibi detayları mevcuttur. Onu da ilgili yönetmelikten bakabilirsiniz.
atık taşıma işlemleri içinse
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
linki yardımcı olabilir.
 
Desteğiniz için teşekkür ederim. Yönetmelikleri inceleyeceğim.

Evsel atıklar için tehlikeli atık değil. Bölgemizdeki çöplerin gönderimini kendi bünyemizde yapmak istiyoruz. Onun için gerekliliklerin neler olduğunu öğrenmek istedim. Bu bu taşıma izni gerekli, bu çevre izni gerekli veya çöp sahasına dökümü için bunlar gerekli gibi
 
Üst