• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Hergün bir şeyler yaz...

Çiğdem Aksoy

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
..
Merhaba arkadaşlar; aklınızdan geçen güzel / özlü / komik sözleri burada paylaşabilirsiniz çok uzun olmamakla beraber bir iki cümlelik sözler yazmanız dileğiyle...

Yalnız çok rica ediyorum bu konu altında soru sormayın günlük paylaşmayın konuyla alakalı olmayan bir şey yazmayın beğeniyorsanız yalnızca ''beğen'' butonunu kullanın ayrıca teşekkür etmek için yeni yazı yazmayın. Mesajlara alıntı yapmayın.
İyi Eğlenceler...

Hergün bir şeyler yaz deniliyor. Hergün makale yaz destan yaz ya da fotoğraf, resim paylaş denilmiyor. Başlıklara amacı dışında yazmasak ne iyi olurdu. Neyse, konudaki yazdığım bir şey de bu olsun.

"Asıl adı Timur olup sonradan aldığı bir yaradan dolayı bir ayağı aksadığından 'aksak' manasına gelen bir 'lenk' ilave edilerek Timurlenk denilmiştir."

Uzak durulması gereken insan tipleri;
1-Menfaatini her şeyin önünde tutan.
2-Yalan konuşmaktan çekinmeyen.
3-Sözünde durmayan.
4-Vefasız olan.
5-Hep haklılar.
6-Her şeye itiraz edenler.
7-Sadece 'ben' diyenler.
8-Sizi değersiz görenler.

Hayatta kalabilen türler, en güçlü olanlar değil, en akıllı olanlarda değil, sadece değişime ayak uydurabilenlerdir. (Charles Darwin)

"Hayattaki aşırı düzensizliğin başlıca nedenlerinden birisi herkesin hayatta iyi bir düzen kurmaya çalışması, fakat hiç kimsenin hayatın kendisini düzene sokmak istememesidir." Lev Tolstoy

Korkarım ki bir gün teknoloji, insan etkileşiminin önüne geçecek ve aptal bir nesil ortaya çıkacak!..
Albert Einstein

Dünyayı bugünkü durumuna getiren nedir, bilir misin? Yarım işler, yarım konuşmalar, yarım sevdalar, yarım günahlar, yarım iyiliklerdir. Sonuna kadar git be insan! Zorba - Nikos Kazancakis

5 yaşında okula başladığım zaman sınavda bana büyüyünce ne olmak istediğimi sorduklarında "mutlu olmak istiyorum" yazdım.
Onlar bana soruyu anlamadığımı söylediler, ben de onlara hayatı anlamadıklarını söyledim. John Lennon

En sevdiklerimden.. Hayatın anahtarının mutluluk olduğunu, başarının onu doğal olarak takip ettiğini hatırlamamız için buraya umutla bırakıyorum. :D:harika::) Başarıyı değil, mutlu olmayı kovalayın.