İş Arayan Çevre Mühendisleri Vol.3

Fatih Koçak

Etkinlik Grup Lideri
Yönetim Grubu
Etkinlik Grubu
Herkesse Merhaba ,

Diğer konunun fazla dolması nedeniyle ilan paylaşımı ve takibini buradan sürdüreceğiz.

Bilginize ...

KS
Fatih Koçak

Fatih Koçak

Etkinlik Grup Lideri
Yönetim Grubu
Etkinlik Grubu
Herkese Merhaba ,
Whatsapp - Eskişehir grubumuzdan iletilen bir ilanı paylaşıyorum.

Ekolojik Enerji A.Ş Eskişehir Şubesi vardiya mühendisi olarak çalışabilecek çevre mühendisi ya da kimya mühendisi alımı yapılacaktır.
Tercihen 1-2 yıl tecrübe isteniyor. Erkek adaylar aşağıdaki mail adresine iletebilirlerse seviniriz

İletişim için :
tugba.demirtas@ekolojikenerji.com.tr
mehmet.karaomerlioglu@ekolojikenerji.com.tr

Cem Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
14 Ekim 2020 tarihli Resmi Gazete'de Tübitak ilan açtı. Mühendislik fakültesi mezunları başvurabiliyor. B sınıfı İGU olması ve en az 2 yıl mesleki tecrübeye sahip olması isteniyor. Ekten detayları görebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Tübitak 14 Ekim İlanı.pdf
    217.5 KB · Görüntüleme: 113

Pnr

Kayıtlı Kullanıcı
Keşke 2 yıl tecrübem olsaydı🙁 Ama zaten bizi almazlar diye az üzüleceğim 😅
Yalniz projelerde çalışmak çok keyifli oluyor. Işi kapacak arkadaşlara şimdiden sabır ve hayır diliyorum👏

KS
Fatih Koçak

Fatih Koçak

Etkinlik Grup Lideri
Yönetim Grubu
Etkinlik Grubu
Herkese Merhaba ,
Whatsapp - Ankara grubumuzdan iletilen bir ilanı paylaşıyorum.

Ankara da bulunan çevre danışmanlık firmamızda görevlendirmek üzere en az 1 yıl tecrübeli olarak bulunan aktif araç kullanan Ankara da ikamet edecek çevre görevlisi arayışımız vardır. İlgilenenlerin için : Kübra AKKOÇ - 0 542 773 69 27

busraelmacı

Kayıtlı Kullanıcı
Herkese merhaba,

Aksaray/sultanhanı - hirfanlı barajına boru döşeme projesinde acd inşaat bünyesinde çalışacak tecrübeli bayan çevre mühendisi aranmaktadır. Proje hakkında net bilgim yok ulaşırsanız acd inşaattan yetkililere cvleri ileteceğim.

Cem Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
ÇMNet - Çorlu WhatsApp grubuna gelen ilandır:

Ceran Geri Dönüşüm ve Nakliye - Coşkun Ceran
Tekirdağ Kapaklı OSB
'de faaliyet gösteren firmamıza
  • Atık yönetimi konusunda deneyimli
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
  • Lisans yenileme sürecini takip edebilecek ve EÇBS girişlerini yapabilecek adaylar aramaktadır.
İletişim için: cerangeridonusum@gmail.com