• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Isg periyodik kontrolleri hakkinda bilgi

Cemre Aysalar

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Koton Mensucat
Merhabalar arkadaşlar; ben Adana'da bir tekstil fabrikasında isg için makinelerin bakım,onarım ve periyodik kontrolleri, ayrıca elektrik için topraklama ve paratoner ölçümleri yaptırmak istiyorum. Bunun için bildiğiniz yardımca olabilecek bir yer ve ya yetkili kişi var mıdır? MMO ve EMO nun fiyatları yüksek olduğu için uygun fiyatta yapabilecek birilerine ihtiyacımız bulunmaktadır. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim.

Makinelerin ve ekipmanların hangi marka olduğu ve nereden alındığına dair bilgilerden yola çıkabilirsiniz. Yetkili bayiilerinden de yardım alabilirsiniz, kendileri yönlendirebilir yeva onlar da yapabilir.

Makinelerin çoğu Almanya'dan gelmiş. Geçen senelerde de farkli kişilere yaptırılmıs. Bende kurum değilde kişiye yaptırırsam daha uygun olabilir diye düşündüm açıkçası.

ADANA TARAFINI BİLMİYORUM, ANCAK EKSERİYETE KOCAELİ, İZMİR İSTANBUL TARAFLARINDA VAR YETKİLİ FİRMALAR. DİLERSENİZ FİYAT ALIN.