Iski laboratuvar stajı

Gülşah G.

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
6 Ocak 2021
Mesajlar
3
Tepki puanı
1
Puanları
3
Şehir
İstanbul
Firma
.
Merhaba, İstanbul Ümraniye bölgesinde ikamet ediyorum. Bu sene laboratuvar stajımı İskide yapma durumum var. Seçenek olarak Paşaköy ve Tuzla arıtma tesislerinden birinde yapacağım. Hem işleyiş hem de ulaşım olarak birini seçmem gerekiyor. Hangi tesisi önerirsiniz? ( kendi aracım yok, toplu taşıma ile ulaşım sağlayacağım)
 

Gulistan ü

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Eyl 2020
Mesajlar
2
Tepki puanı
2
Puanları
3
Şehir
İstanbul
Firma
ES MÜHENDİSLİK
Tuzla Atıksu arıtma tesisinde 2012 yılında staj yapmıştım, e-5 güzergahından kendi servis araçlarını kullanabiliyorduk. Toplu taşıma aracı olarak da tuzla içmeler köprüsü üzerinden araçlar vardı ama uzak bir yerde bırakıyordu ordan yürümek gerekiyordu. Çok yoğun stajyerler olduğu için bir hafta geliyordu herkes ama şuan değişmiş olabilir. Tüm analizleri görme fırsatımız olmuştu, faydalı bir stajdı. Çok uzun zaman olduğu için bazı şeyler değişmiş olabilir. Daha yakın zamanlarda staj yapanlar yazarsa faydalı olabilir.
 

Serhat A.

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
5 May 2015
Mesajlar
75
Tepki puanı
100
Puanları
33
Yaş
27
Konum
Serdivan/Gülbahar/Şişli
Şehir
Sakarya
Firma
İşsiz
Toplu taşıma konusunda Tuzla daha avantajlı olacaktır, tabi sizin oradan Paşaköy daha iyi olacaktır. Tuzla'da önceki yazan kişiden daha yakın zamanda staj yapan arkadaşlarımız oldu, bayağı faydalı olduğunu söylemişlerdi.
 
Üst