• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Iso 14001 çevre yönetimi sistemleri hk.

  • Konuyu başlatan Anonim (f446)
  • Başlangıç tarihi
A

Anonim (f446)

Merhaba Arkadaşlar ,

Kasım ayında yapılacak olan denetimim için sizlerden yardıma ihtiyacım olacak.

denetçi biraz gıvık birisi bu yüzden verdiğim örneklere hiç bir şekilde takmin olmuyor. aklıma da başka birşey gelmiyor.
bu yüzden sizlere bir kaç sorum olacak. çevre ile ilgili yardımcı olursanız minnettar kalacağım.

öncelikle yapmış olduğum iş enerji üzerine yanı doğalgaz küçük bir firmayız. çokta çevre ile ilgili pek problem yaşanmamaktadır. Alt yapı işlemlerimizde pek olmamaktadır. Bu yüzden bir takım sorularım olacak,

sorularım şu şekilde,

1-çevre hedeflerimiz ile ilgili bir takım örnekler
2-çevre riskleri ve boyutları
3-çevre programları vs.

bunlar ile ilgili var ise elinizde örnekler tarafımla paylaşmanızı rica ediyorum.

şimdiden teşekkür ederim.
 
Merhaba,

Sizin ki pek soru gibi olmamış. Örnek belge istemişsiniz. Bunun yerine konu başlıklarıyla ilgili araştırma yaptıktan sonra takıldığınız kısımlarla ilgili sorularınızı yazarsanız etkileşim daha fazla olur. Zira kimse şirketine ait belge vs. paylaşmaz. Mesela çevre riskleri ve boyutları, gıda sektörüne ait bir belgenin size nasıl faydası olabilir ki? Risk ve boyut her sektöre ve şirkete göre değişkendir.
 
Üst