Duyuru Iso 14046:2014 kurumsal su ayak i̇zi temel eğitimi - 13 ağustos

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiştir.

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
Eğitim Konusu
ISO 14046:2014 Kurumsal Su Ayak İzi Temel Eğitimi
Başlangıç Tarihi
13 Ağu 2022
Bitiş Tarihi
13 Ağu 2022
Saat Aralığı
10.00-17.00 arası
Eğitim Lokasyonu
Microsoft Teams üzerinden tamamen online
Eğitim Ücreti
450 TL + KDV (531 TL KDV DAHIL)
Ödeme Talimatı
Eğitime katılmak isteyen kurumsal üyelerimiz formu doldurup isim soyismi ve firma bilgilerini, şahıs olarak katılacak üyelerimiz isim soy isim, TC kimlik numarası, adres bilgilerini info@qsi.com.tr adresine göndermesi gerekmektedir. Firma tarafından fatura kesilecek ve fatura üzerinde belirtilen IBAN hesabına ödeme yapılması istenecektir.
Belge Durumu
Eğitimi tamamlayanlara "Katılım Belgesi" düzenlenecektir.
Eğitim İçeriği
  • Gelecekte su kullanımınıza yönelecek riskleri değerlendirme ve önlem alma konusunda planlar yapma
  • Su kullanımınızın çevresel etkilerini düşürme yöntemlerini belirleme
  • Kurum düzeylerinde performansı arttırma
  • İyi uygulama paylaşımları
  • Müşterilerin çevre sorumluluğuna yönelik beklentilerini karşılama
  • Standart maddelerinin anlatılması, hesaplama örneği ve şirket içi uygulamalar
İlave Bilgiler
Eğitim için aşağıda yer alan linke tıklayarak kayıt olunması gerekmektedir, kayıttan sonra ücretin ödenmesine müteakip ücretin alındığına dair bilgilendirileceksiniz ve eğitim öncesi eğitime katılım linki gönderilecektir.

Ön kayıt linki:
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!

Sorularınız için forum linki: Duyuru - 14046:2014 kurumsal su ayak i̇zi temel eğitimi - 13 ağustos

qsi14046.2-13agustos.jpeg
null

A

Anonim (f3c8)

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group

Fikret Şan

Kayıtlı Kullanıcı
Fatih Bey,
Tanıtım Broşüründe, eğitim bedelinin yatırılacağı "IBAN numarsı" yazılabilirse daha iyi olmaz mı ?
Selamlar.

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
Eğitim yaklaşıyor...

A

Anonim (811a)

Merhaba, katılım belgesi sertifika şeklinde mi olacak? Ve bu belge bizimle digitalde mi paylaşılacak?

Teşekkürler.

A

Anonim (fd17)

Kurumsal karbon ayakizi eğitimini de haftasonu için planlamanız çalışan kesim için çok iyi olacaktır. İnternetten araştırdığım kadarıyla bir çok eğitim haftaiçi olduğu için katılım sağlayamıyoruz. Konuyla ilgili desteğinizi bekliyoruz.

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
Anonim (fd17)Biz bütün eğitimlerimizi haftasonu olarak planlıyoruz. Ağustos sonu yaklaşan eğitimin ürün karbon ayak izin olduğunu belirtmek isterim, karbon ayak izine değinilecektir fakat ağırlıklı olarak ürün üzerinde durulacaktır. Bu eğitim piyasada da sık sık açılan bir eğitim olmadığını belirtmek isterim. Kurumsal karbon ayak izi eğitimiyle karıştırmamanız için dikkatinizi çekmek istedim.