İstanbul Stajyer Alımı

aslihanyilmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
6 Mar 2021
Mesajlar
2
Tepki puanı
0
Puanları
1
Şehir
İstanbul
Firma
yok
Merhabalar İstanbul Avrupa Yakasında ikamet etmekteyim, 2. sınıf İTÜ Çevre Mühendisliği öğrencisiyim. Zorunlu staj kapsamında staj aramaktayım (tercihen lab). Stajyer aldığını bildiğiniz yerler varsa ve paylaşabilirseniz memnun olurum. Son olarak belediyelerde yapılan stajlar hakkında ne düşünmektesiniz? Sizce öğretici midir ve özgeçmişte bir artısı veya eksisi olur mu?
 

Cem Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
19 Ara 2009
Mesajlar
4,129
Çözümler
7
Tepki puanı
11,466
Puanları
338
Yaş
30
Web Sitesi
www.cemgineer.com
Şehir
Tekirdağ
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK
Merhaba,

Yetkili Çevre Laboratuvarları için:
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!


Yukarıdaki adresten size yakın olan laboratuvarları tek tek arayıp iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

Belediyedeki stajlar biraz şans işi. Ben büro stajımı bir belediyenin Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü bünyesinde yaptım. Katı Atık Karakterizasyonu konusunu çok iyi öğrenirken yanında saha denetimlerinin nasıl yapıldığını, nasıl tutanak tutulduğunu, halkı bilinçlendirme çalışmalarının nasıl yapıldığını da öğrenmiş oldum. Mutlu ayrıldım diyebilirim, tabi tüm staj yerlerinde olduğu gibi sizin de aynı olmasını beklememelisiniz. Belki çok daha fazlasını ya da çok daha azını öğrenerek ayrılabilirsiniz.
 

Nur Seza Eren

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
23 Nis 2014
Mesajlar
1
Tepki puanı
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
Şehir
İstanbul
Firma
Bant Boru A.Ş.
Merhaba arkadaşlar İstanbul Anadolu yakası ya da Gebze'de ikamet eden fabrika stajı yapmak isteyen ÇEvre Mühendisi ve/veys İş Güvenliği uzmanı meslektaş adayları benimle iletişime geçebilir.
 
Üst