İyi Forumlar.. :) | AtomCmyLMz

Cem Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.cemgineer.com
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK
Merhaba arkadaşlar... İsmim Cem Yılmaz... 18 Yaşına girmek üzereyim :) Şu anda Namık Kemal Üni. 1. Sınıf öğrencisiyim... 8Yıldır forum sistemleri kullanan biriyim.. Kendi web sitelerim kapanınca boş durmamak ve bilgilerimi tazelemek için yeni bir foruma üye olmak istedim.. Aklıma mesleğimle bi forum aramak geldi ve en uygun site olarak burayı buldum... Umarım her şey istediğim gibi olur... Zamanla birbirimizi tanırız..

İyi Forumlar

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Proçed Çevre Danışmanlığı Mühendislik Ltd. Şti.
memnun olduk küçük Cem yılmaz :D umarım büyüğün gibi nese dolu bir insansındır. forumumuzda güzel günler geçirmen ve AKTİF üye olman dileğiyle... :);)

Ayşe Nur Yasemin

Kayıtlı Kullanıcı
hem bu mesleğe hemde foruma hoşgeldin atomcmylmz herşey gönlünce olur umarım:D

Nurhayat Karadağ

Kayıtlı Kullanıcı
Hoş geldin umarım paylaşımlarda katkıda bulunursun. Bu forumlardaki döküman ve bilgi paylaşımları muhteşem çünkü. Emeği geçen arkadaşlarıma gönülden teşekkürlerimi sunuyorum...

Merve Mataracı

Kayıtlı Kullanıcı
AAaaa Namık Kemal Ünv mi? Çorlu'da okuyorsun yani. Bende 2009 yılında mezun oldum NKÜ nden gerçi ben Trakya Ünv çıkışlıyım, ben okurken isim değiştirmişti TÜ --) NKÜ olmuştu.Neyse konu bu değildi :) Sormak istediğin birşey olursa sorabilirsin dersler hakkında hocalar hakkında vb. örgün müsün 2. öğretim mi?
Hoşgeldin bu arada ben de yeni katıldım foruma o yüzden bana da hoşgeldimmm :)

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
Saipem
Arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz :) Evet herkese faydalı olmak uğrunda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. İyi bir forum olmadığını gördüm bu eksikliği bir nebze gidermeye çalıştım. Tabi bu sizlerin desteği olmazsa hiç bir zaman olmazdı. Bizler özveriyle çalışmaya devam ettikçe herşeyin üstesinden geliriz. Herkese iyi forumlar..

Cem Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.cemgineer.com
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK

Gülin Ç.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Atık Yönetimi
Buluşmalarda detaylıca tanıtıyoruz aslında kendimizi :)

TAHİR KIRKIZ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İŞSİZ
Ben tanıtayım kendimi ben Tahir KIRKIZ Çukurova üniversitesi çevre mühendisliğinden 2019 haziranda mezun oldum. 24 yaşıma girmek üzereyim. Şuanda çevre danışmanlık firmasında çalışıyorum. araştırma yaparken buldum çmnet'i ve keşke daha önce bulmuş olsaydım dedim. kendimi geliştirmek , tecrübeli insanlardan bir şeyler öğrenmek adına çok yararlı bulduğum ve sürekli takip ettiğim bir forum.

Fatih Koçak

Etkinlik Grup Lideri
Yönetim Grubu
Etkinlik Grubu
Web Sitesi
www.cevremuhendisleri.net
Firma
Mutlular Çevre Ve Sistem Danışmanlığı
Polis değilde geleceğin mesleği Çevre Mühendisliğini seçmek istemez misin atom karınca :D

Cem Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.cemgineer.com
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK
@Fatih Koçak Valla 10 yaşındayken Astronot olmak istiyordum, yukarı çıkacağıma daha da aşağı indim :D