İzin Lisans

MasterMind

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.

Arkadaşlar siteye kaç gündür giremiyorum. Girebilen var mı ?

Murat Kafadar

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Siteye girebildin degil mi ? , Alt domain açmışlar ve alt domainlere www siz girilmesi gerekiyor . cevremuhendisleri.net / alt domain olarak örnegin murat.cevremuhendisleri.net gibi . Saygılar.

MasterMind

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Biliyorum hocam, sağol. Teşekkürler tekrar :)
Ben sadece i yazıp enterlıyordum eskiden giriş giriş yapılıp kayıtlı olduğu için. Dikkat etmiyordum linke pek. Giriyor şu an :)

Mehmet Zekai

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
GFB'si iptal edilen bir tesis, 6 ay süreyle tekrar GFB başvurusunda bulunamaz ve faaliyet gösteremez..

Büşra Mülayim

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Mobil imza da aktifleşti mi acaba?

Emine Erdem

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
onu bilmiyorum, mobil imza kullandığım için...ama zaten e-imzada sorun yoktu o yüzden sorun olacağını düşünmüyorum..

Melis K.

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Değişiklikler yapılmış mı ki?

Huriye Tatlı

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Değişiklikler yapılmış mı ki?

Resmi Gazete Tarihi: 10.09.2014 Resmi Gazete Sayısı: 29115 Çevre İzin Ve Lisans Yönetmeliği' ne istinaden Geçici Faaliyet Belgesi Başvurusunda yüklenen ortak belgeler bölümü revize edilmiş..Artık daha az evrak yükleyeceğiz :)

H. Mustafa Pekçetin

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Geçici Faaliyet Belge başvurusunda "Red nedeni ile yeniden başvuru" eklenmiş fakat yüklenmesi gereken belgelerde red nedeni ile yenileme dekontu da istiyor bu nedir?

Melis K.

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi

Resmi Gazete Tarihi: 10.09.2014 Resmi Gazete Sayısı: 29115 Çevre İzin Ve Lisans Yönetmeliği' ne istinaden Geçici Faaliyet Belgesi Başvurusunda yüklenen ortak belgeler bölümü revize edilmiş..Artık daha az evrak yükleyeceğiz :)
Eh hadi bakalım, kolay gelsin o zaman :srnsml:

Ahmet Doğanay

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Geçici Faaliyet Belge başvurusunda "Red nedeni ile yeniden başvuru" eklenmiş fakat yüklenmesi gereken belgelerde red nedeni ile yenileme dekontu da istiyor bu nedir?

ÇEVRE İZİN VE LİSANS YÖNETMELİĞİ
Geçici faaliyet belgesinin iptali
MADDE 13

(3) Geçici faaliyet belgesi başvurusu reddedilen veya geçici faaliyet belgesi iptal edilen işletmeler; bir defaya mahsus olmak üzere, reddedilen veya iptal edilen başvuruya ait her bir çevre izni veya çevre izin ve lisans konusu için 19 uncu madde uyarınca belirlenen belge bedeli kadar ödeme yaparak tekrar müracaatta bulunur.

Can Doğan

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
iç tetkik, aylık faaliyet raporu yükleme bölümünü göremedim. Rapor bölümü açılmamış galiba

Yukarı Alt