• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Jeotermaller hakkında

bestekskn

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
9 Şubat 2023
Şehir
Aydın
Firma
stm çevre danışmanlık
merhaba , yeni mezun çevre mühendisiyim. Çalışmaya başladığım firma bir jeotermal danışmanlığı aldı. Fakat jeotermallere danışmanlık verilirken nelere dikkat edilir bildirimleri nelerdir bir çevre mühendisi jeotermallerle ilgili neleri takip etmeli gibi sorularımı sizlere danışmak ve vereceğiniz cevaplarla aydınlanmak isterim.

şimdiden ilginize teşekkür ediyorum.
 
Ben, 7 adet Jeotermal tesisinin çevre danışmanşığını 4-5 yıldır yapmaktayım,
Telefonum:0.542.312 28 93 'dür,jeotermal tesislerinin bir çok hükümlülükleri vardır,iletişime geçerseniz sizleri aydınlatabilirim,Selamlar.
 
Üst