• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kkdi̇k yönetmeliğine dahil olan maddeler?

  • Konuyu başlatan Anonim (1a59)
  • Başlangıç tarihi
A

Anonim (1a59)

Merhaba herkese. Arkadaşlar kkdik yönetmeliği çok karışık olduğu ve ertlendiği için henüz yönetmeliği tam hakim olamadım. Aklıma bir soru takıldı. Biz kimyasal üretmiyoruz ancak kimyasal kullanıyoruz. Üretimde kullanılan kimyasallar dışında mesela makine bakım yağları, makine bakım spreyleri gibi diğer şeyler ya da ürün üzerine küçük bir işaretleme için kullanılan sıvı mürekkepler vs. de bu yönetmeliğe dahil oluyor mu? Bir de mesela cam elyaflar. Sıvı kimyasal değil cam elyaflar ama aklıma takıldı. Yönetmelikte dahil olmayanlar madde 2'de yazıyor diyeceksiniz ama orda göremedim. Emin olmak istiyorum. Yardımcı olabilecek olan var mı?
 
Üst