Kocaeli Üniversitesi

s1cistut6

CMNet Üyesi
merhaba arkadasım iyi birşey yapmıssın ama sanırım yeterince kişiye ulaşmamıs kimse yok:)

s1cistut6

CMNet Üyesi
gizem seni burada da gördüm orada sormustum kaçıncı sınıfsın diye ama sanırım yenisin:)

Cem Yılmam

CMNet Üyesi
Değerli KOU Ç.Mh. adayları mezunları olan arkadaşlarımız bu forum bizim tecrübe ve bilgi alışverişi yapmamız açısından çok değerli. Hep birlikte gereken ehemmiyeti verelim. Birlikten kuvvet doğar.

O

Olgun Akman

Arkadasım ben 2007 mezunuyum ne gibi bir bilgi istiyorsun?

159 okunma 14 cevap karşılığında sevgili kouda okuyan bilinçli çevreciler.. sizleri tebrik ediorum... anlamlı katkılarınız siz baktıkça eminim daha yararlı olacaktır....bakmaya devam edin... :)

Yeni kazanan ve halihazırda üniversitemizde okuyan arkadaşlarımızı buraya bekliyoruz..çeşitli düşünceleriniz dersler bölüm ve hocalar hakkında bilmek istediklerimizi elimizden geldiğince cevaplamaya çalışacağız..:) 4.sınıf öğrencisi olarak sizlere yardım etmeye hazırız..)) lütfen katılım gösterelim ve grubumuzada üye olalım arkadaşlar :)

Sadık Güven

CMNet Üyesi
Kocaeli Üniversitesi Çevre mühendisliği halen devam eden arkadaşlar, bölüm öğretim görevlileri hakkında ne düşünürler acaba??

keops

CMNet Üyesi
Umuttepenin karını yağmurunu rüzgarını güneşini sıkış tıkış hat 4'ünü gördüm :)pişman değilim :):)2009 koü mezunuyum