Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Konya katı atık depolama ile ilgili tez

Konu, 'Coğrafi Bilgi Sistemleri (GIS)' kısmında Osman Eren tarafından paylaşıldı.

 1. Osman Eren

  Osman Eren CMNet Üyesi

  Merhaba sevgili forum üyeleri ben Konya Selçuk Üniversitesinde 2. sınıf okumaktayım bu sene sonuna kadar hazırlamamız gerek bir tez projemiz / ödevimiz olduğu için sizlerden biraz yardım almak istiyorum tezimin konusu Konya Katı Atık Depolama ile ilgili bir tez olucak elimde Tüik'in veri tabanından almış olduğum birkaç istatistik ve Atık Depolama , Yakılma , Presleme , Geri Dönüşümü hakkında yarım çaplı biraz verim var ve ben bu verilerimi geliştirmek güzel bir tez hazırlamak istiyorum. Öncelikle amacım okuduğum yerin çevresinin kendi tezimde gerçekleştirerek canlandırmak projem bittikten sonra Konyanın bazı ilçelerini tezimden yola çıkarak uygulamak istiyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim iyi forumlar :)
   
 2. Ali Akdağ

  Ali Akdağ CMNet Üyesi

  Ne yapacağını biraz daha ayrıntılı anlatabilirsen yardımcı olabilirim Konyadayım ve Coğrafi bilgi sistemleri üzerine bazı çalışmalar yapmaktayım.
   
 3. mkibaroglu

  mkibaroglu CMNet Üyesi

  Bu konuyla ilgili Konya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Daire başkanlığı ile görüştünüz mü? Eğer tezinizin kapsamıyla ilgili bilgi verirseniz size yardımcı olacaklardır.
   

İlginizi Çekebilir

indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...