Konya katı atık depolama ile ilgili tez

Osman Eren

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
13 Kas 2014
Mesajlar
1
Tepki puanı
1
Puanları
3
Yaş
26
Firma
Çumra Meslek Yüksekokulu
Merhaba sevgili forum üyeleri ben Konya Selçuk Üniversitesinde 2. sınıf okumaktayım bu sene sonuna kadar hazırlamamız gerek bir tez projemiz / ödevimiz olduğu için sizlerden biraz yardım almak istiyorum tezimin konusu Konya Katı Atık Depolama ile ilgili bir tez olucak elimde Tüik'in veri tabanından almış olduğum birkaç istatistik ve Atık Depolama , Yakılma , Presleme , Geri Dönüşümü hakkında yarım çaplı biraz verim var ve ben bu verilerimi geliştirmek güzel bir tez hazırlamak istiyorum. Öncelikle amacım okuduğum yerin çevresinin kendi tezimde gerçekleştirerek canlandırmak projem bittikten sonra Konyanın bazı ilçelerini tezimden yola çıkarak uygulamak istiyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim iyi forumlar :)
 

Ali Akdağ

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
24 Şub 2009
Mesajlar
3
Tepki puanı
0
Puanları
1
Ne yapacağını biraz daha ayrıntılı anlatabilirsen yardımcı olabilirim Konyadayım ve Coğrafi bilgi sistemleri üzerine bazı çalışmalar yapmaktayım.
 

mustafa_kibaroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
29 Ocak 2011
Mesajlar
329
Tepki puanı
333
Puanları
68
Firma
Seçkon Çevre İş Sağlığı Danışmanlık
Bu konuyla ilgili Konya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Daire başkanlığı ile görüştünüz mü? Eğer tezinizin kapsamıyla ilgili bilgi verirseniz size yardımcı olacaklardır.
 
Üst