Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Köp hakkında

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Can Şahin tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Can Şahin

Can Şahin CMNet Üyesi

iyi günler arkadaşlar tehlikesiz lisanslı çalışmakta olduğum plastik geri dönüşüm tesisinde aski tarafından gönderilen uyarı belgesi fakat anlamadığım konu biz zaten köp ödemesi yapıyoruz neden böyle bir uyarıyla karşılaşıyoruz bu konuda beni aydınlatabilir misiniz neler yapmam gerekiyor şimdiden teşekkürler yardımlarınız için...

2. Serkan Çiçekay

Serkan Çiçekay CMNet Üyesi

Belgeyi tekrar yükler misiniz?

3. Can Şahin

Can Şahin CMNet Üyesi

4. Serkan Çiçekay

Serkan Çiçekay CMNet Üyesi

Sizin köp ödemesi yapmanız değerleri sınır değerin üzerinde olan suyunuzu kanala verebileceğiniz anlamına gelmiyor, atıksuyunuzun kirlilik parametlerini istenilen seviyeye getirip başvuru yapmanız gerekiyor, belediye gelip tekrar numune alacak.

5. Can Şahin

Can Şahin CMNet Üyesi

peki herhangi bir tavsiyeniz var mı bu konuda su değerlerini nasıl aşağı çekmem uygun olur ?

6. oknozkn06

oknozkn06 CMNet Üyesi

bildiğim kadarıyla çökeltme havuzları yapılması gerekiyor kanalizasyona öyle baglantı yapılması gerekiyor ama herhangi bir proje yada proje onayı istiyormu bilmiyorum

Can Şahin bunu beğendi.
  7. emin2

emin2 CMNet Üyesi

KÖP= sınır üstü için ödeme.

Can Şahin ve Huriye bunu beğendi.
  8. jn6zo

jn6zo CMNet Üyesi

@Can Şahin Uygulanacak yöntem, hangi parametrelerde sınır değerlerin üzerinde olduğunuza göre değişir.

Can Şahin bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...