• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

KPSS Kpss 2020 Sonuçları

ilk atamalar aralıkta mı olur? bir de branş sıralaması ne zaman belli olur ?

Arkadaşlar 2020 kpss.ye girenler @cevremuhendisleri2020kpss telegram grubuna katılalım. Telegram olmayanlar da indirip gruba katılsın branş sıralamaları ve tercih dönemleri ile ilgili bilgi paylaşımları yapalım.
[automerge]1603407175[/automerge]
mehmetkaya0033İlk atama genelde aralıkta oluyor bu sene aralık sonu ocak başına doğru kayabilir branş sıralama da 2 ile 4 hafta arası açıklanır ama muhtemelen 1 ay sürer

Önceki cevapları görüntüle…
Önceki cevapları görüntüle…
Herkese Merhaba ,

KPSS atamaları için etkinlik düzenlemek isteyen meslektaşlarımız telegram üzerinden bir grup kurmuş.
Etkinliklere katılmak isteyen veya desteklemek isteyen arkadaşlar için telegram grup linkini iletiyorum.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Arkadaşlar herkese merhaba, bir süredir belirli aralıklarla Twitter üzerinden etkinlik yapıyoruz ve son yaptığımız etkinlikte 20 bin twit atarak 3 saat gündemde kaldık. Kadroların açıklanmasına az zaman kaldığı için etkinliklerimizi arttırıp sesisimizi duyurmaya çalışıyoruz. Tekrar bir etkinlik planladık ve bunu ekte sizinle paylaşmak istiyorum. Ben özelde çalışıyorum, benim kppsyle işim olmaz, benim puanımla atama olmaz vs. demeden meslektaşlarımızdan destek görmeyi umuyoruz. Kim bilir belki sizlerin attığı 1 twit bizim görülmemizi sağlar. Ayrıca sizleri Telegram Grubumuza bekliyoruz.

Ekli dosyalar

• IMG_7102.JPG
    IMG_7102.JPG
    126.8 KB · Görüntüleme: 10
Arkadaşlar merhaba,

2020 Kpss sonuçları ile açılacak kadroların belirlenmesinde çok önemli bir adım olan bütçe görüşmelerine 1 hafta kala Twitter etkinliklerimizi arttırdık. Bu akşam saat 19.00da bir etkinliğimiz daha olacak. 1 tweet bile olsa destek verebilecek herkesi davet ediyoruz. Verdiğiniz destek için şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz. Birlikte daha güçlüyüz 💪

Ekli dosyalar

• IMG_20201113_134501_488.jpg
    IMG_20201113_134501_488.jpg
    48.5 KB · Görüntüleme: 15