• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Mehmet GÜRSOY' ithafen :)

Fatih Koçak

Etkinlik Grup Lideri
Yönetim Grubu
Etkinlik Grubu
Firma
Fernas İnşaat A.Ş.
Herkese Merhabalar ,

Biliyorsunuz ki mesleğimizin büyük bir bölümün de Entegre Çevre Bilgi Sistemini kullanıyoruz. Yeni bir sistem olduğu için çoğu arkadaşımız çoğu zaman belirli başlı engellerle ve hatalarla karşılaşıyoruz.

Bu konu da şahsım adına söylüyorum diğer meslektaşlarım da buna katılacaktır bence Bakanlık kısmında çalışan büyük bir şans olarak gördüğüm Mehmet GÜRSOY Bey'in yardımlarına sahibiz.

Çoğu sorunla (ilgisi olsun olmasın) ilgilenerek çözüm odaklı sonuçlar oluşturan ve bir çok işimizde bizlere yardımcı olan , atılan mailleri geri çevirmeden imkanı dahilinde oldukça bizlere cevap verip sorunlarımızı çözen Entegre Çevre Bilgi Sistemi Yeterlilik Uygulaması yetkilisi Sayın Mehmet GÜRSOY'a teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Bu zaman ki yardımları ve bundan sonraki yardımları için çok çok teşekkür ediyoruz.

Not: Sizlerde bu başlık altından teşekkürlerinizi iletebilirsiniz.
Not 2: Kendisine forumumuz ve bu konu ile ilgili mail ileticem belki buna da geri dönüş yapar :D

Herkese İyi Çalışmalar...

O zaman basit mantıkla bir cevap vereyim :)

Kendisinin ilgilenmediği konularda da yardımcı olduğu için teşekkür ediyoruz.
He bi insana işini yaptığı için de teşekkür edilir bunu da ileteyim.
Eksilmiyoruz yani teşekkür ederken hoşnutluğunu bildirmek anlamına gelir teşekkür etmek. :)

Hemen savunmaya geçmeyin arkadaşlar, konuyu tartışma haline getirmek için yazmadım. Yazdıklarımı bütün olarak değerlendirin, Mehmet GÜRSOY'un özelinde değil. Mehmet Bey yazdıklarım için sadece bir vesile. Benim mesajım genel olarak devlet dairesindeki zihniyete yönelik. Umarım anlarsınız.

Onu anladıkta maalesef yeri bu başlık değil :)
Bu başlık Mehmet Bey'e ithafen yazılmış bi alan burada tutupta işini iyi yapmayan insanları eleştirmek başlığa ve teşekkür etmek istediğimiz şahısa karşı alakasız oluyor.

Şikayetleriniz için bir başlık oluşturabilir veya sağ taraftaki durum kısmını kullanabilirsiniz. Hatta orada tartışma konusu bile açabilirsiniz.

Lisans işlemleri esnasında hayati birkaç noktada kendisine mail attım neredeyse 15-20 dakika içerisinde sorunu halletmişti kendisi. Buradan da teşekkürlerimi ileteyim. Kendisi gibi çözüm odaklı insanlara ne kadar ihtiyaç var ?

@Fatih Koçak Neye göre yeri burası veya değil ? Ne yapacağıma siz karar vermeyin isterseniz, ben size neden bu başlığı açtınız diye soruyor muyum? Sizde gidin o zaman adamın yüzüne karşı teşekkürlerinizi sunun.

@Oğuz Kaan Anlasanız şaşardım :)

Başlığın amacı nedir , Hangi başlıkta ne konuşulur vs. vs. bunları anlayamıyorsanız zaten sözüm yok.
Adamın yüzüne karşı zaten söyleyeceğim ilk bakanlık ziyaretim de de tasalanmayın siz.
Neyse devam edin , işiniz gücünüz olmuş aykırılık muhalefet.
Şurda adama bi teşekkür edelim diyoruz o kadar işimizi görüyor kendi işi olmasa da. Ama doğal her yerde çıkıyor burda da çıktı :)

@Fatih Koçak size çok fazla bir şey yazmaya gerek yok. En güzel cevap bazen sessiz kalmaktır. Sizde deneyin. Bu arada Teşekkürler Fatih KOÇAK; Harika bir etkinlik grup liderisiniz. Çevre Mühendisleri Neti de çok iyi temsil ediyorsunuz.

@Oğuz Kaan Lütfen Bazı konular da sessiz kalarak bana en güzel cevabı verir misiniz ?
Est. o konu da bir liderlik vasfım yok :) Sadece arkadaşlara yardımcı oluyorum diyelim

Gerçekten sorun çözme konusunda çok yardımcı. Allah razı olsun. :)

açıkçası biraz rahatladım, bir tek ben bu kadar sık boğaz ediyorum diye düşünüyordum? çok çok teşekkür ediyorum buradan da kendisine.. diğer çalışanlara neredeyse hiç ulaşılmıyor