• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Nitrifikasyon ve denitrifikasyon prosesleri için yardım

Nermin kılınç

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Mart 2024
Şehir
Osmaniye
Firma
Toprakkale belediyesi
Merhaba, rica etsem 'Nitrifikasyon ve Denitrifikasyon Prosesleri' hakkında bir çalışması veya dökümanı olan paylaşabilir mi ?
 
Tam olarak ne kadar detay istiyorsun bilmiyorum. Ama tam konusu olmada içinde nitrifikasyon, denitrifikasyon kısımlarını basitçe anlatan bir doküman ekliyorum. Daha fazla detay için TURAAT AAT işletme veya Bilgehan hocanın bakanlık için yazdığı bizimde Arıtma tesisi işletme eğitimini aldığımız kitap gayet detaylı bilgiler içeriyor.
 

Ekli dosyalar

  • Nutrients.pdf
    972.8 KB · Görüntüleme: 29
tez projesi için makale olarak
 
Üst