• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Oeko-tex ile ilgili bilgi

Cemre Aysalar

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Koton Mensucat
Arkadaşlar merhabalar, tekstil fabrikasında çevre mühendisi ve isg uzmanıyım bana Oeko-Tex diye bi belge olduğunu bunu müşterilerin istediğini söyleyip kimsenin bilgisi olmadığı için benim ilgilenip ilgilenmediğini sordular. Ben MSDS lerin geçerliliği olabilir mi acaba diye emin olamadım ve bilen arkadaşlar varsa sormak istedim. Bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı ya da yapmış olan ÇM ve ya İSG uzmanı var mı?