• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Okullarda öğretmenlik hakki verilmesi

A

Anonim (bd55)

Liselerde cevre egitim derslerini biyoloji kimya ve fizik ogretmenleri giriyor. Cevre muhendislerinin girmesi daha dogru olacaktir bunun icin toplanip meb e cimmer uzerinden yazi yazsak basarili olabilirz.. sonucta teknik bilgi ile cevre egitimi vermek daha etkili ve dogru olucaktir.
 
Çok gereksiz bir çaba bence.
 
Sağlık Meslek liselerinde öğretmen olarak çalışıyorduk bir ara çevre sağlığı öğretmenliği adı altında ama daha sonra kaldırdılar diye biliyorum araştırmak gerek.
 
Eskiden formasyonla çevre mühendisliğine böyle bir hak tanınmıştı. bende formasyon mevcut. üniversite arkadaşlarımdan bazıları hatta öğretmen olarak meslek liselerinde görev yapmaktaydı. Ama daha sonra talim terbiye kurulunun aldığı kararla çevre mühendisliğinden bu hak kaldırılmıştır.
 
Üst