Örnek AutoCAD Çizimleri

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Bu Başlık altında altyapı projelerinizde yaptığınız çizimleri paylaşabilirsiniz. Bu çizimler herkese örnek olacaktır. Yazdığınız mesajlarda çizimle ilgili kısaca tanıtımda yaparsanız iyi bir arşiv oluşur burada. Çizimlerinizden antet bilgilerini kaldırmanız yersiz sorunları ortadan kaldıracaktır.

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Yağmursuyu Muayene Bacası Detay Çizimleri

Yağmursuyu hatları için kullanılan muayene bacası detaylarına ekteki autocad çiziminden ulaşabilirsiniz.

Dosyalar

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Yağmursuyu Muayene Bacası Detay Çizimleri

Atıksu hatları için kullanılan muayene bacası detaylarına ekteki autocad çiziminden ulaşabilirsiniz.

Dosyalar

E

engin1502

tesekkurler cizimler için

Rıza Uğur Bahar

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
dere geçişi,köprü geçişi,yatay delgi methodu ile karayolu demir yolu geçişi,parsel bacası,şutlu baca,sfero kapak tip proje ve kesitleri

Dosyalar

nagehan atılgan

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
merhaba bir evin altında küçük bir depomuz vardır. bu ev 2 katlı olup toplam 4 m genişlik ve 4 metre derinliği bulunan kare bir foseptik var.. çevre izin lisans başvurusu yaptık. sızdırmasız foseptik proje kesiti çizmem gerekiyor. nasıl yapmalıyım. ben çizdim kabul olmadı. acil yardım rica ederim..

tinaneo

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
ardiksik kesikli reaktor - Argip
cevre sehircilik tarafindan aat proje onayi icin hesap dosyasi ve tüm cizimler - van
geleneksel aritim - tarsus
sewage treatment plant general layout
effluent treatment plant p&id

Umarim yardimci olur.

Dosyalar

Yukarı