örnek çizim--yardım

blackman

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
merhaba arkadaslar

elinde örnek autocad çizimi olan varsa, paylaşırsa sevinirim...

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Nasıl bir çizim. Biraz daha net birşeyler istersen iyi olur. Birde hangi amaçla incelemek mi sadece?

blackman

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
fatihcigim ilk önce ilgilendigin tesekkür ediyorum, autocadi geliştirmeme yardımcı olacak örnek çizimler arıyorum...yani en bastayım

Can Avşar

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Mesleki programlar bolumunde autoCAD ile ilgili dokumanlar mevcut ordan yararlanabilirsin.Eğer proje istersende çeşitli konuların icerisinde mevcut.. Eğer hala sorun yaşıyorsan bana ulaş ...

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Hüseyin tekrar merhaba. BURADA milli eğitim bakanlığının hazırlamış olduğu autocad dökümanı mevcut öncelikle kitabı inceleyip komut kullanımlarıyla ilgili bir sıkıntın varmı bunu incele. Bende fırsat buldukça resim olarak çizimler koyup bunların autocad ile çizilmesini isteyeyim. Bir nevi online eğitim oluşturayım. Çizene yeni çizimler şeklinde devam ederiz. Sizce nasıl olur?

blackman

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Hüseyin tekrar merhaba. BURADA milli eğitim bakanlığının hazırlamış olduğu autocad dökümanı mevcut öncelikle kitabı inceleyip komut kullanımlarıyla ilgili bir sıkıntın varmı bunu incele. Bende fırsat buldukça resim olarak çizimler koyup bunların autocad ile çizilmesini isteyeyim. Bir nevi online eğitim oluşturayım. Çizene yeni çizimler şeklinde devam ederiz. Sizce nasıl olur?
tskler arkadaslar...fatih verdigin linkteki autocad dökümanını daha önceden indirip incelemiştim ve oldukca yararı oldu, komutları ögrendim...ancak yine de cizim yaparken zorlanıyorum,yani senin 10 dakika cizdigin birseyi,ben 3-4 saatte cizerim...demek istedigim komutları ögrenmekle autocad ögrenmiş olmuyorum,aslında dediğin iyi fikir, bence güzel olur...

Can Avşar

Genel Yönetici
Genel Yönetici
bu meb in yayınladığı kitab çok faydalı olucaklar.ayrıca autocad dersi vize soruları bu kıtabın bolum sonu sorularından gelıyo hep :))

Betül Kurada

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
merhaba arkadaşlar, ön çökeltme ya da son çökeltme tankının autocad de çizimi için boyutlandırmaları ya da bu konularda autocad de örnek bir çizim elinde olan varsa acilen cevap yazabilirseniz çok iyi olur .teşekkür ederim

Betül Kurada

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
bu ölçekler atıksu arıtımıyla ilgili bir dersin projesinde kullanılacak ve dikdörtgen tank kullanılacak

Tolga Kelesli

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Cevap: örnek çizim--yardım

bu eklediğiniz dosyaların formatı nedir ? açamıyorum.

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Cevap: örnek çizim--yardım

Dosyayı rarlı ekledim buraya. Rarı açınca DWG (Autocad Dosyası) çıkmaktadır.

ibrahimhalil_s

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
tüp çökeltme (lamella) prosesi autocad çizim örneği var mı? içme suyu arıtım tesisi proje dersi için lazım.