• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Otim uygulaması duyuru

Mustafa Çevik

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ABECE GRUP ÇEVRE VE İŞ GÜV.MÜH.HİZM. A.Ş.
Çevre Bilgi Sistemi Üzerinden aşağıdaki duyuru yayımlanmıştır. Bilgilerinize arkadaşlar.

"Son Kullanıcı Eğitimleri Başlıyor... "
07 Nisan 2017 tarihinde yürürlüğe giren Ozon Tabakasını İncelten Maddelere İlişkin Yönetmelik kapsamında tanımlanan Son Kullanıcılara yönelik olarak yasal mevzuat, Bakanlığımızın OTİM takip sistemi uygulaması, son kullanıcıların yasal sorumlulukları, konuya ilişkin denetim ve cezai yaptırımlar ile sektörel gelişmeler içeren eğitimlerin ilki 05 Aralık 2017 tarihinde İstanbul Asya yakasında, 06 Aralık 2017 tarihinde İstanbul Avrupa yakasında gerçekleştirilecektir.

OTİM Uygulama Destek Hattı :
onur.orhan@csb.gov.tr 0312 586 32 01
ahmet.codal@csb.gov.tr 0312 586 31 37
ozge.gunduz@csb.gov.tr 0312 586 31 66

Screenshot_1.jpg